خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 05 تیر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

جشنواره رساله و پایان نامه برتر حوزه روانشناسی با رویکرد دینی

مهر | دین و اندیشه | جمعه، 05 بهمن 1397 - 12:30
نخستین جشنواره ملی رساله و پایان نامه برتر حوزه مشاوره و روانشناسی با رویکرد دینی برگزار می‌شود.
مشاوره،پايان،جشنواره،رضوي،آستان،قدس،ديني،روان،جامع،برتر،حوزه ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری مهر، همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مرکز جامع مشاوره رشد و توانمندسازی آستان قدس رضوی نخستین جشنواره ملی رساله و پایان نامه‌های برتر حوزه مشاوره و روانشناسی را با رویکرد دینی برگزار می‌کند.
سیدمحسن اصغری نکاح ، مدیر مرکز جامع مشاوره رشد و توانمندسازی آستان قدس رضوی در خصوص این جشنواره گفت: مأموریت مرکز جامع مشاوره آستان قدس رضوی علاوه بر ارائه خدمات مشاوره‌ای حرفه‌ای و با کیفیت به زائران و محرومان و مجاوران، زمینه‌سازی برای پویایی علمی و ترویج تولید علم در حوزه روانشناسی مبتنی بر آموزه‌های دینی است، از این رو برگزاری جشنواره پایان نامه‌ها و رساله‌های برتر ضمن کاربردی کردن و انتقال پژوهش‌ها از دانشگاه به جامعه، فرصتی برای شبکه‌سازی بین اساتید راهنما و مشاور در حوزه‌های مختلف با رویکرد دینی را ایجاد می‌کند.
امتیاز ویژه و تسریع پذیرش خادم یاری علمی بارگاه منورعلی بن موسی الرضا علیه السلام
آدرس دبیرخانه: مشهد مقدس، ورودی شیخ طبرسی حرم مطهر رضوی، بنیاد پژوهش های آستان قدس رضوی، اتاق۳۳۹ مرکز جامع مشاوره، رشد و توانمندسازی آستان قدس رضوی