خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 05 تیر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

کسی قائل به بسته شدن فضای مجازی نیست/برخی برای رأی گیری حرفهای خاصی می‌زنند

فارس | اجتماعی و حوادث | جمعه، 05 بهمن 1397 - 11:59
رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه با بیان اینکه کسی قائل به بسته شدن فضای مجازی نیست گفت: برخی برای آنکه رأی بگیرند به مردم آدرس غلط می‌دهند و می گویند ما دنبال بستن فضای مجازی هستیم.
مجازي،فضاي،دشمن،قائل،ابلاغ،مديريت،دست،كشور،بسته،فضا،اوراق،قو ...

خلاصه خبر

رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه با بیان اینکه کسی قائل به بسته شدن فضای مجازی نیست گفت: برخی برای آنکه رأی بگیرند به مردم آدرس غلط می‌دهند و می گویند ما دنبال بستن فضای مجازی هستیم.
کسی قائل به بسته بودن فضای مجازی نیست همانطور که امام فرمودند ما با سینما مخالف نیستیم بلکه با فساد و فحشا مخالفیم و ما هم نمیگوییم که باید بسته شود این افارد برای جمع آوری رأی حرفهایی می‌زنند هیچ کس قائل به بسته شدن فضای مجازی یسنت.
از طرف دیگر آنهایی که دلسوز نظام و انقلابند معتقدند که این فضا باید مدیریت شود آن چیزی که ما معتقدیم مدیریت فضای مجازی است و نه بسته شدن فضای مجازی.
چه چیزی را ببندد و بگیرد؟
مشکلات اقتصادی اخیر یک سویه نیست بلکه اینها یعنی دشمنان ما در جنگ سخت از ما شکست خورده اند و برنامه شان جنگ نرم است یک وقتی دشمن لشگرکشی می‌کند تا کف خیابان با زور اسلحه به مردم چیزی را اجبار کند و با زور به شما بگوید که شما کاری از دستتان بر نمی آید اما گاهی هم به جای تصاحب سرزمین تلاش می‌کنند دل مردم را با فضای مجازی تصرف کنند.
اگر در جنگ نرم دشمن موفق شود چه می‌شود؟
در جنگ نرم خود دشمن در خیابان ما حضور ندارند بلکه دل مردم را خالی می‌کنند و افرادی را پیدا می‌کنند که به آنها علاقه داشته باشند و دل مردم را نسبت به انقلاب سرد می‌کنند
اگر ما دلمان به دشمن پیوست شده‌ایم سرباز دشمن و امروز نقشه دشمن سرباز گیری از داخل کشور است و تلاش می‌کند اعتماد مردم را از مسئولین کشور سلب می‌کند.
امروز دشمن می‌آید می گوید به دروغ که الان مدیر کشور فرزندش رفته است به فلان کشور.
ما با این فحشا و فساد مخالفیم.
فیلترینگ درست اعمال شود و فیلتر شکن ها مدیریت شود و دزدها و سایت های فساد و فحشا مدیریت شود.