خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 05 تیر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

برخی مسؤولین دنیاطلبی را کنار بگذارند/ الگوی شهدای ما، باعث پیروزی مقاومت در منطقه شد

فارس | استان‌ها | جمعه، 05 بهمن 1397 - 11:59
رئیس مرکز مطالعات راهبردی ناجا، با تأکید بر اینکه برخی مسؤولین باید دنیاطلبی را کنار بگذارند، گفت: یکی از ویژگی‌های اهل دنیا عدم شجاعت در برابر معصیت است و اگر دنیاپرستی وجود نداشت، فساد توسط عده‌ای از مسؤولین رخ نمی‌داد.
شهدا،الگوي،مسؤولين،رادان،پيروزي،دنيا،كشور،نهضت،دشمن،خون،تأكي ...

خلاصه خبر

برخی مسؤولین دنیاطلبی را کنار بگذارند/ الگوی شهدای ما، باعث پیروزی مقاومت در منطقه شد
به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، سردار احمدرضا رادان شامگاه پنج‌شنبه در مراسم‌ یادبود شهید حسابی فرد در مسجد جامع تیسیه رشت، با بیان اینکه شهدا با خون خود باعث اعطای نعمت از جانب پروردگار برای مردم می‌شوند، اظهار کرد: شهیدان و جانبازان در پیشگاه خداوند دارای جایگاه ویژه‌ای هستند، چون آن‌ها به دعوت پروردگار خود لبیک گفته و در برابر ظلم ایستاده‌اند.
رادان الگوی شهدا را برگرفته از نهضت عاشورایی عنوان کرد و افزود: شهدا با خون پاک خود فرهنگ عاشورا یعنی ایثار، فداکاری و ایستادگی در برابر ظلم را برای جهانیان ثابت کردند.
رادان با تأکید بر اینکه الگوی عاشورایی می‌تواند باعث پیروزی محور مقاومت در منطقه شود، افزود: نیروهای مقاومت در عراق و سوریه وقتی اثرگذاری الگوی شهدا در حزب‌الله لبنان را دیدند با پیروی از این الگو توانستند به پیروزی‌های بزرگی در جنگ برابر داعش دست پیدا کنند.
جانشین سابق فرمانده نیروی انتظامی کشور با اذعان به اینکه دنیاطلبان در برابر دشمن ذلیل هستند، گفت: برای شکست دشمن باید برنامه دقیقی داشت ولی نباید در برابرش ذلیل بود و به خواسته‌های آن‌ها توجه کنیم.