سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

آموزش قرآن به ۱۵ میلیون نفر در ۴۰ سال پس از انقلاب

مهر | دین و اندیشه، استان‌ها | جمعه، 05 بهمن 1397 - 11:45
قم - رئیس دارالقرآن الکریم گفت: طی ۴۰ سال گذشته دستاوردهای قرآنی زیادی را به برکت انقلاب اسلامی در کشور داشتیم که یکی از آنها آموزش قرآن به ۱۵ میلیون نفر در سطوح مختلف است.
قرآني،زندگي،قرآن،سبك،تربيت،دارالقرآن،قره،رسيديم،خدمت،آيت،تدو ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری مهر، مهدی قره شیخ‌لو در گردهمایی سراسری مدرسان و مربیان کشوری سبک زندگی قرآنی و رونمایی از پنج کتاب سبک زندگی قرآنی که در دارالقرآن علامه طباطبایی برگزار شد، گفت: ۱۵ میلیون نفر در طول ۴۰ سال گذشته آموزش‌های قرآنی از جمله آموزش‌های عمومی، تخصصی، حفظ و تربیت مربی را فرا گرفته‌اند.
وی گفت: علیرغم اینکه این آموزش‌ها ضروری بوده و باید انجام می‌شده اما نیازمند اقدام تکمیلی است لذا استاد خدام حسینی از سال ۷۴ بحث بکارگیری قرآن در زندگی را مطرح و باب جدیدی را باز کردند.
و ایشان فرمودند «پس از فوت مادرم یک شب ایشان را در عالم خواب دیدیم و به من خطاب کرد محمدحسین این همه کار انجام دادی اگر می‌خواهی کارهات مورد قبول قرار گیرد یک کاری برای قرآن انجام بده و من زمانی که از خواب بلند شدم تصمیم گرفتم یک دوره تفسیر قرآن را بنویسم و تدوین المیزان را مدیون مادرم هستم».
قره شیخ‌لو تأکید کرد: ما هم باید کاری برای قرآن انجام دهیم و خدمتگذار صادق باشیم در مرحله اول رفتار و گفتار ما بوی قرآن دهد و هم بتوانیم دیگران را به این سفره با برکت دعوت کنیم.