خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 05 تیر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

ضرورت تربیت محیط بان دریایی

مهر | اجتماعی و حوادث | جمعه، 05 بهمن 1397 - 11:30
معاون سازمان محیط زیست، بر لزوم تقویت معاونت حفاظت محیط زیست دریایی تاکید کرد و گفت:‌ تربیت محیط بانان دریایی از اهمیت بالایی برخوردار است و باید در دستور کار قرار گیرد.
دريايي،محيط،زيست،خزر،معاونت،فرشچي،دريا،درياي،بودجه،اشاره،توس ...

خلاصه خبر

فرشچی بر لزوم تقویت معاونت حفاظت محیط زیست دریایی تاکید کرد و ادامه داد:‌ تربیت محیط بانان دریایی از اهمیت بالایی برخوردار است و باید در دستور کار قرار گیرد.
وی با اشاره به تدوین سند توسعه دریایی، سند گردشگری دریایی و سند فناوری دریایی با کمک معاونت محیط زیست دریایی خاطرنشان کرد: در صورتی که این سندها اجرایی شوند پیش‌بینی برای چند اقدام بزرگ شده است.
معاون محیط زیست دریایی سازمان حفاظت محیط زیست از اقدام ملی برای دریای خزر خبر داد و بیان کرد: هر نهادی از بودجه ملی و داخلی و استانی اقداماتی را در حوزه دریایی خزر انجام خواهد داد که این موضوع را هم برای دریای خزر و هم برای خلیج فارس و دریای عمان داریم.
فرشچی از اجرای پروژه پایلوت برنامه جامع محیط زیست دریایی در خلیج فارس خبر داد و افزود: در چهار سال آینده چند پروژه بین‌المللی خواهیم داشت که سه پروژه با فرانسوی‌ها است که سه تا چهار میلیون دلار هزینه خواهد داشت.