سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

پیمان فخری: شمشیربازان برای سهمیه تیمی المپیک تا دندان مسلح هستند

مهر | ورزشی | جمعه، 05 بهمن 1397 - 10:28
سرمربی تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر با بیان اینکه تیمش پتانسیل لازم برای انجام دادن یک کار بزرگ در المپیک را دارد، گفت: تا دندان مسلح شده‎ایم تا سهمیه تیمی بگیریم.
المپيك،سهميه،تيم،شمشيربازي،كسب،ملي،تيمي،سابر،توكيو،اسلحه،حضو ...

خلاصه خبر

این هدفی است که این روزها اعضای تیم ملی شمشیربازی در اسلحه سابر به امید تحقق آن طی ۱۰ رویدادی که باید در آنها شرکت داشته باشند، پیگیر تمریناتشان هستند.
این مربی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به پیگیری تمرینات آماده سازی تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر گفت: برای المپیک توکیو به فکر کسب یکی دو سهمیه در بخش انفرادی نیستیم.
این مسابقات به صورت رسمی از اردیبهشت ماه سال ۹۸ آغاز شده و تا فروردین ماه ۹۹ ادامه خواهد داشت.
وی با یادآوری اینکه رقابت های شمشیربازی المپیک در هر اسلحه با حضور ۸ تیم برگزار می شود، ادامه داد: ۴ تیم اول جهان (طبق رنکینگ فدراسیون جهانی) همراه با تیم های منتخب قاره های آسیا، آفریقا، اروپا و آمریکا برگزارکننده مسابقات هستند.
علاوه بر این سه بازیکن از چهار بازیکن اعزامی می توانند در بخش انفرادی مسابقات شرکت کنند.
سرمربی تیم ملی شمشیربازی تصریح کرد: همین مسائل انگیزه و اراده من و شمشیربازان اسلحه سابر را برای کسب سهمیه تیمی المپیک بیشتر کرده است.
فخری با اشاره به ترکیبی که تیم ملی شمشیربازی اسحه سابر برای میادین پیش رو از آنها استفاده خواهد کرد، گفت: نیما زاهدی ورزشکاری است که به ترکیب همیشگی اضافه شده و اتفاقا نتایج خوبی هم داشته است.
سرمربی تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر در پایان ابراز امیدواری کرد که با حمایت مدیران ورزش و توجه به نیازهای این رشته که در اختیار داشتن سالن یکی از مهمترین آنها است، تیمش بتواند به بهترین شکل ممکن در میادین انتخابی حاضر شود.