سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

تاج‌زاده بابت فتنه 88 از مردم عذرخواهی کند/ در مذاکرات، رهبری بارها تذکر دادند که آمریکا غیرقابل‌اعتماد است، اما دولت مصمم بود برجام را به نتیجه برساند

باشگاه خبرنگاران | سیاسی | جمعه، 05 بهمن 1397 - 09:13
انتخابات،كشور،نظام،مجلس،دولت،ادعاي،دنبال،88،روحاني،رهبري،نما ...

خلاصه خبر

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در ادامه ضمن انتقاد از عدم صداقت تاج‌زاده در رابطه با ادعای تقلب در انتخابات 88 گفت: سناریوی اغتشاش و براندازی نظام 14 ماه قبل از انتخابات در جلسه‌ای در آمریکا با حضور افراد ملی-مذهبی و جریان‌های مختلف اپوزسیون و با حضور مقامات ارشد آمریکایی طرح‌ریزی‌شده بود.
ذوالنور افزود: تاج‌زاده باید شجاعت داشته باشد و از مردم بابت ادعای تقلب در انتخابات 88 عذرخواهی کند، چراکه عده‌ای فریب ادعای دروغ آقایان را خوردند.
این نماینده مجلس با انتقاد از اینکه تاج‌زاده راه برون‌رفت از مشکلات کشور را تنش‌زدایی در جهت تحقق توسعه اقتصادی می‌داند افزود: نظام ما هیچ‌وقت به دنبال تنش نبوده است و ما همواره دنبال آرامش در منطقه بوده‌ایم به شرطی که کسی به عزت و استقلال سیاسی ما متعرض نشود.
ذوالنور خاطرنشان کرد: دولت آقای روحانی به خاطر به نتیجه رساندن برجام از منطقه فرصت‌های بسیاری که از نظر گسترش روابط با همسایگانمان داشتیم غفلت کرد و هیچ نتیجه‌ای هم عاید ما نشد.