خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 05 تیر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

معرفی بازی مرد عنکبوتی Marvel’s Spider Man

باشگاه خبرنگاران | یادداشت | جمعه، 05 بهمن 1397 - 09:12
مبارزات در بازی مرد عنکبوتی Marvel’s Spider Man به صورت تن‌به‌تن هستند و استفاده از فضای مبارزات نیز در دستور کار مرد عنکبوتی قرار دارد.
بازي،عنوان،حركت،اسپايدرمن،عنكبوتي،سوني،بخوانيد،مبارزات،كاملاً ...

خلاصه خبر

در ادامه باشگاه خبرنگاران جوان مطالبی را پیرامون بازی Marvel’s Spider Man، آماده کرده است که پیشنهاد می‌کنیم آن را مطالعه نمایید.
بازی Marvel’s Spider Man
Activision، سال‌های سال نتوانسته بود عنوان درخوری برای مرد عنکبوتی بسازد و گاهی با عناوینی بسیار کلیشه‌ای و متوسط، طرفداران را ناامید و ناامیدتر می‌کرد که سرانجام با انتشار خبر خرید حق نام این عنوان توسط سونی، امید‌ها جان گرفت.
بیشتر بخوانید: نمرات فنی عنوان Marvel’s Spider-Man +تریلر
حال چند روزی است از انتشار The Marvel’s Spiderman می‌گذرد.
این موضوع چه در آب و هوای کم‌وبیش متغیر آن و چه در نحوه‌ی حرکت کردن وسایل نقلیه و مردم در گوشه گوشه‌اش، کاملاً به چشم می‌آید و مشخصاً اینسامنیاک گیمز، وقت بسیار زیادی را صرف به تصویر کشیدن شهر، به بهترین حالت ممکن کرده است.
بیشتر بخوانید: تریلرهای سینمایی عنوان Spider-Man
درست در زمانی که برخلاف انتظارها مجدداً شاهد یک گیم‌پلی روان، مکانیزم ساده و در عین حال چشم‌نواز حرکت عنکبوتی و صد البته عناصری کاملاً جذب‌کننده مثل انیمیشن‌های کمال‌گرایانه حرکت او در هر نقطه هستیم.
مبارزات در بازی به صورت تن‌به‌تن هستند و استفاده از فضای مبارزات نیز در دستور کار مرد عنکبوتی قرار دارد، به طوری که می‌تواند بسیاری از وسایل را به سمت دشمنان پرتاب کرده و آن‌ها را تار و مار کند.