سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

تنها ۵۵ درصد بودجه شهرداری سربیشه محقق شده است

مهر | استان‌ها | جمعه، 05 بهمن 1397 - 08:06
بیرجند- شهردار سربیشه گفت: تنها ۵۵ درصد بودجه شهرداری سربیشه تاکنون محقق شده که امیدواریم تا پایان سال و با پرداخت عوارض این مبلغ افزایش یابد.
سربيشه،شهر،تومان،شهرستان،اشاره،شهرداري،هزينه،شوراي،سميعي،صنو ...

خلاصه خبر

زینلی با بیان اینکه شهرداری سربیشه در مورد فضای شهری از مصالح بومی ساخت سربیشه و در نهایت مصالح ساخت داخل خراسان‌جنوبی استفاده می‌کند، افزود: در سنگ فرش بازار شهر سربیشه نیز از سنگ معادن خود این شهرستان استفاده شده است.
وی با اشاره به زمینی مجاور پارک فجر شهرستان سربیشه اظهار کرد: در این زمینه طرح بازارچه فروش محصولات را در پنج غرفه و در ۱۵۰ متر اجرایی می‌شود تا در نوروز مورد استفاده مسافران قرار گیرد.
سمیعی با اشاره به ضرورت بهره‌مندی بیشتر شهرستان از بازارچه مرزی ادامه داد: یکی از درخواست‌ها این است که برای استخدام در دستگاه‌ها و نهادهای شهرستان سربیشه از جوانان تحصیل کرده خود شهرستان استفاده شود.
وی افزود: متأسفانه از کلنگ‌زنی استخر شنای شهرستان سربیشه ۱۰ سال می‌گذرد ولی هنوز افتتاح نشده و جوانان برای شنا و استفاده از استخر به بیرجند سفر می‌کنند.