خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 05 تیر 1401
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

ترابیان: ژاپن آن تیم همیشگی نیست/80 درصد شانس فینالیست شدن داریم

فارس | ورزشی | پنجشنبه، 04 بهمن 1397 - 23:58
پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت: بازی ژاپن مقابل ویتنام را دیدم و به نظرم آنها آن تیم همیشگی نیستند.
تيم،بازي،ژاپن،ملي،ايران،چين،ويتنام،فوتبال،بازيكنان،طارمي،ترا ...

خلاصه خبر

پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت: بازی ژاپن مقابل ویتنام را دیدم و به نظرم آنها آن تیم همیشگی نیستند.
پیشکسوت فوتبال کشورمان درخصوص بازی با ژاپن و وضعیت این تیم هم گفت: ژاپن آن ژاپن سال‌های قبل نیست و به نظر می‌رسد مقداری از سرعت آنها کم شده است و من فکر می‌کنم با همین روند از پس تیم ملی ژاپن برمی‌آییم.
ترابیان درخصوص اینکه ژاپنی‌ها فوتبال اقتصادی را تا اینجا از خود نشان دادند و آیا مقابل ایران هم همینگونه بازی می‌کنند ادامه داد:‌به هر حال هر بازی شرایط خاص خودش را دارد اما مطمئنا ژاپن مقابل ایران فوتبال اقتصادی را انجام نمی‌دهد.
البته من بازی ژاپن مقابل ویتنام را دیدم و شاید اگر ویتنام کمی بهتری بود از پس ژاپن برمی‌آمد.
اما به هر حال کره جنوبی بهتر از تیم ژاپن است.
پیشکسوت فوتبال ایران درباره اینکه ایران چقدر شانس فینالیست شدن و قهرمانی دارد افزود: من پیش‌بینی کرده بودم که تیم‌های ایران و ژاپن با شکست رقبایشان در نیمه نهایی با هم برخورد می‌کنند و حس می‌کردم این بازی فینال زودرس خواهد بود اما ژاپن را مقابل ویتنام دیدم و به نظرم آن تیم همیشگی نیستند اما از طرف دیگر تیم ما کاملا هماهنگ شده و بازیکنان با یک هدف که آن هم قهرمانی است به این مسابقات آمدند به هر حال ما چند سال است که تیم اول آسیا هستیم و بازیکنان می‌خواهند ا ین موضوع را به خوبی نشان دهند.