خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 11 آذر 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد: دشمنان ‌به این نتیجه رسیده‌اند که ‌هیچ امیدی برای پیروزی بر ‌ایران ندارند- اخبار یزد - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 05 آذر 1400 - 10:54
گروه استان‌ها - فرمانده سپاه الغدیر استان یزد گفت: دشمنان پس از سالیان سال جنگ مستقیم بارها به این نتیجه رسیدند که در حوزه دفاعی هیچ امیدی برای پیروزی بر کشور ایران ندارند.
جنگ،دشمن،قدرت،ايران،پايه،يزد،رسانه،دنيا،حوزه،اقتصادي،اجتماعي ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، سردار رضا پورشمسی در مراسم اختتامیه جشنواره رسانه‌ای ابوذر با اشاره به انواع جنگ دشمن علیه مردم ایران اظهار داشت: دشمن در جنگ ترکیبی با شش آیتم اساسی علیه جمهوری اسلامی ایران وارد عمل شد و این جنگ در حوزه‌های مختلف مسائل امنیتی، اقتصادی، سایبری، رسانه، عملیات روانی بوده و با آیتم‌های جدیدی که در این جنگ اضافه شده جنگ تمام عیار نامیده شده است.
وی با بیان اینکه دشمن به دنبال تزلزل پایه‌های چهارگانه میز قدرت ما است گفت: دشمن ما اصلی‌ترین پایه قدرت را بخش فرهنگی و اجتماعی می‌داند.
فرمانده سپاه الغدیر استان یزد افزود: یک نیروی بسیجی که ما در نوک میران نبرد به آن نیاز داریم قشر بسیج رسانه است، در واقع نیروی ما در میدان نبرد همه جانبه در برابر دشمن رسانه است.