خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 11 آذر 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

سرلشکر جعفری: امروز در اوج قدرت هستیم/‌‌ بزرگ‌ترین قدرت‌های نظامی جهان نمی‌توانند نگاه چپ به ایران داشته باشند- اخبار همدان - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 05 آذر 1400 - 10:31
گروه استان‌ها ـ فرمانده قرارگاه فرهنگی اجتماعی حضرت بقیه‌الله الاعظم (عج) با بیان اینکه امروز در اوج قدرت هستیم، گفت: بزرگ‌ترین قدرت‌های نظامی جهان نمی‌توانند نگاه چپ به ایران داشته باشند.
انقلاب،اسلامي،بسيج،بسيجيان،اجتماعي،جنگ،حضور،جامعه،مرحله،جعفر ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری تسنیم از همدان، سردار سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری در اجتماع بسیجیان استان همدان اظهار داشت: هفته بسیج هفته مردم و انقلاب است و انقلاب اسلامی بدون بسیج معنی ندارد و نیاز به جان‌فشانی‌های بسیجیان دارد.
وی بیان کرد: بسیج یعنی کسی که در راه انقلاب اسلامی ایثار می‌کند، بسیج یعنی عزم و اراده مردم برای حل یک معضل بزرگ اجتماعی، بسیج یعنی حرکت خودجوش مردم در انجام تکلیف الهی و بنابر فرمایشات امام خمینی(ره) بسیج لشکر مخلص خداست.
فرمانده سابق سپاه گفت: مردم در بحران‌های مختلف نقش‌آفرینی کردند و در هر کدام از حوادثی که در طی دوران انقلاب رخ داده اگر حضور مردم نبود ضربه بزرگی به نظام می‌خورد.
وی اظهار داشت: براساس فرمایش امام(ره) مجاهد فقط کسی نیست که در عرصه‌های دفاعی به جنگ دشمنان برود بلکه مجاهد آن کسی است که در راه خدا حتی زمانی که جنگ نیست برای رشد و ارتقای جامعه و اهداف انقلاب اسلامی مجاهدت می‌کند.
فرمانده قرارگاه فرهنگی اجتماعی حضرت بقیه‌الله الاعظم(عج) با بیان اینکه یکی از وظایف بسیج حل‌ معضلات بزرگ اجتماعی است، گفت: بسیج باید در راستای خودسازی جامعه و حرکت به سمت تمدن نوین اسلامی تلاش کند.
فرمانده قرارگاه فرهنگی اجتماعی حضرت بقیه‌الله الاعظم(عج) تصریح کرد: مقام معظم رهبری چند شرط برای کار جهادی گذاشته که در ابتدا باید خالص باشد و همچنین همراه با تلاش و سخت‌کوشی باشد و کاری کار جهادی است که یک عده مخالفت آن باشند ولی با انجام شود.
وی عنوان کرد: امیدآفرینی هم نوعی جهاد است وامروز این تکلیف به ‌اندازه ورود به جبهه مهم است و به همین اندازه اجر دارد و اگر کسی کاری برای خدا انجام دهد و مخالفت‌ها را تحمل کند جهاد کرده است.