خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 11 آذر 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

۶۰ درصد معتادان در تهران هستند/ شهرداری خود را در قبال معتادان مسئول می‌داند

باشگاه خبرنگاران | اجتماعی و حوادث | جمعه، 05 آذر 1400 - 10:06
زاکانی گفت: باید مسیری دنبال کنیم تا مردم بیایند پرچم تغییر و تحول را به دست بگیرند و شهرداری نیز یک نهاد خدمت گزار اجتماعی باشد.
تهران،شهرداري،زاكاني،هويت،شهر،معتاد،مسجد،تحول،شهردار،نكته،كا ...

خلاصه خبر

شهردار تهران:
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از روابط عمومی شهرداری تهران علیرضا زاکانی شهردار تهران در نشستی با رییس فدراسیون کشتی با تاکید بر این نکته که شهرما شهری است که غیر از پایتخت بودن هویت دیگری ندارد، گفت: با شهری مواجه هستیم که هرگوشه آن را که نگاه می‌کنیم نیازمند تغییر تحول است و به تعبیر رهبر انقلاب، تهران یک کشور است.
وی افزود: شهرداری تهران نیز برای خود مشکلاتی دارد، اما اساس و کاری که ما دنبال می‌کنیم، بر اساس شعار خود «تهران؛ کلانشهر الگوی جهان اسلام» شهر تهران را با ادعای بزرگ به الگویی جهانی تبدیل کنیم که از آن سر دنیا نیز تهران را به این هویت بشناسند.
شهردار تهران افزود: برای این مقصود هدف ما در مدیریت شهر این است فعالیت بر مدار محله و مسجددارای شکل بگیرد و در این زمینه و هدف هر وظیفه‌ای داشته باشیم بی دریغ در جهت توسعه فعالیت به کار خواهیم گرفت.