خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 08 آذر 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

آیت‌الله نورمفیدی: این روزها به مرد میدان نیاز داریم/ آشوراده ‌بعد از 20 سال هنوز به نتیجه نرسیده است- اخبار گلستان - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 05 آذر 1400 - 09:54
نماینده ولی فقیه در استان گلستان و امام جمعه گرگان منطقه آزاد را ظرفیتی تحول‌زا برای استان دانست و گفت: راه‌اندازی منطقه آزاد می‌تواند با ایجاد اشتغال و درآمد به مناطق مرزی هم کمک کند.
استان،ايجاد،گلستان،ديوار،آزاد،مناطق،منطقه،نورمفيدي،گرگان،آيت ...

خلاصه خبر

نماینده ولی فقیه در استان گلستان افزود: استان گلستان در ردیف‌های انتهایی صنعت کشور هستیم و علت آن هم ممنوعیت ایجاد صنایع در گلستان طی سال‌های اول انقلاب است.
امام جمعه گرگان منطقه آزاد را ظرفیتی تحول‌زا برای استان دانست و خطاب به دبیر شورای عالی مناطق آزاد، گفت: از شما می خواهم کمک کنید زیرا ما در مناطق مرزی روستاهایی داریم که هنوز آب ندارند در حالی که من اعتقاد دارم باید کاری کنیم تا مرزنشینان ما مرزبانان ما شوند و منطقه آزاد می‌تواند با ایجاد اشتغال و درآمد به مناطق مرزی هم کمک کند.
آیت الله نورمفیدی اظهار کرد: وقتی این راه آهن راه افتاد و سه رئیس جمهور آمدند، خیلی امیدها ایجاد کرد و سبب خوشحالی شد که دری به سوی استان گشوده شد ولی نتیجه ای نداد زیرا بخش مهم این است که راه آهن ما به جنوب متصل شود و بهترین کریدور شمال جنوب و هم اینجاست.