خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 11 آذر 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

بانوان همدان ‌چه مطالبه‌ای از مدیرکل آینده "بانوان استانداری" دارند؟- اخبار همدان - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 05 آذر 1400 - 09:13
گروه استانها- بانوان همدانی با برگزاری نشست هم اندیشی مشکلات، چالش‌ها و نیازهای آینده بانوان همدانی را بررسی کرده و خواستار توجه جدی و برنامه محور مدیرکل آینده امور بانوان استانداری همدان به این مسائل شدند.
بانوان،همدان،زنان،استان،جامعه،مشكلات،آرايشگر،امور،اجتماعي،اق ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری تسنیم از همدان، میزگرد بررسی مسائل و مشکلات بانوان استان همدان و مطالبه آن از مسئول آینده مدیرکل امور بانوان استانداری همدان با حضور جمعی از زنان فرهیخته استان همدان در عرصه های مختلف برگزار شد.
زهره پوروهابی در این برنامه با اشاره به نقش مهم مدیریت امور بانوان استانداری در جامعه، اظهار داشت: مدیرکل امور بانوان در هر استان باید با دغدغه و نیازهای بانوان در هر قشری آشنا باشد و برای حل مشکلات بانوان برنامه و هدف داشته باشد.
مدیرعامل مجمع فعالان رسانه‌های انقلاب اسلامی استان همدان بیان کرد: درحال حاضر بانوان در استان همدان با چالش‌ها و مشکلات زیادی همچون مسائل اقتصادی، امنیت، مسائل فرهنگی و اجتماعی بسیاری مواجه هستند و لازم است که مدیرکل امور بانوان استانداری که نماینده کل بانوان است، پاسخی برای حل مشکلات زنان در هر قشری داشته باشد.
در ادامه این جلسه رئیس اتحادیه بانوان آرایشگر استان همدان نیز گفت: در سطح استان همدان یک‌هزار و 200 واحد صنفی فعال هستند که فقط 30 درصد آن‌ها می‌توانند به‌صورت کاملاً مستقل و بی‌دغدغه فعالیت کنند.
رئیس اتحادیه بانوان آرایشگر استان همدان ادامه داد: مدیریت و‌ نظارت بر فضای مجازی لازمه زندگی در این عصر است که باید مسئولین امر به آن توجه کنند.
این بانوی هنرمند همدانی با اشاره به عدم حمایت از افراد هنرمند در استان همدان، گفت: بسیاری از هنرمندان همدانی به‌دلیل عدم حمایت، به سایر استان‌ها همانند تهران مهاجرت می‌کنند.
وی با بیان اینکه متأسفانه زنان مطلقه در جامعه از کمترین امنیت شغلی و اجتماعی برخوردار هستند، افزود: لازم است که سطح فرهنگ جامعه در برخود با این قشر افزایش یابد.