سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس: عده‌ای تلاش دارند نخبگان را دچار سرخوردگی و ناامیدی کنند

فارس | سیاسی | جمعه، 05 آذر 1400 - 09:12
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: برخی از افراد در فضاهای دانشگاهی متأسفانه مرعوب سیاست‌های سلطه‌گرانه کشورهای غربی هستند و همواره با فریادهای ناامیدکننده و یأس‌آفرین تلاش دارند تا جریان نخبگی کشور را دچار سرخوردگی و ناامیدی کنند.
كشور،اسلامي،علم،مجلس،ايران،شوراي،توجه،نااميدي،مهاجرت،نماينده ...

خلاصه خبر

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه کسانی که نخبگان کشور را ترغیب به رفتن به خارج می‌کنند خائن هستند، گفت: سالیان متمادی است که مقام معظم رهبری راه علاج حل مسائل کشور را توجه به علم و مقام استاد و دانشگاه دانسته‌اند، به گونه‌ای که بارها در فرمایشاتشان تصریح کرده‌اند که باید مرزهای علم توسط جوانان عزیز ایران اسلامی شکسته شود و ما بتوانیم در این رقابت نفس‌گیر در عالم امروز با توسعه روزافزون دانش‌های بومی و رسیدن به دانش‌های نوین سلطه و تحریم را بشکنیم و از آن عبور کنیم.
این نماینده مجلس یازدهم خاطرنشان کرد: عده‌ای هم از سر غفلت بدون توجه به اثرات مشاوره‌هایی که می‌دهند، برخی از جوانان نخبه کشور را به مهاجرت از کشور تشویق می‌کنند.