خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 08 آذر 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

سعید محمد: فضای رانت و فساد را از مناطق آزاد جمع می‌کنیم/ زمین فروشی در مناطق آزاد برای پرداخت حقوق پرسنل- اخبار راه و مسکن - اخبار اقتصادی تسنیم

تسنیم | اقتصادی | جمعه، 05 آذر 1400 - 09:12
دبیر شورایعالی مناطق آزاد با بیان اینکه "فضای رانت و فساد را از مناطق آزاد جمع می‌کنیم"، گفت: خط اهن گلستان باید به شاهرود متصل شود.
آزاد،مناطق،منطقه،اقتصادي،گلستان،كشور،برون،اينچه،فرهنگي،طرح،ك ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سعید محمد در دیدار با نماینده ولی فقیه استان گلستان اظهار کرد: پیشتر به عنوان مسئول قرارگاه خاتم به گلستان سفر داشتم و بخشی از فعالیت های خاتم الانبیاء در استان به پایان رسیده و بخشی از آن متوقف شده است اما اکنون در بخش مناطق آزاد به گلستان سفر کرده ایم.
*اینچه برون کریدور اقتصادی شمال-جنوب
محمد با بیان اینکه برای شروع کار اینچه برون به گلستان آمده ایم، تصریح کرد: گلستان ظرفیت بالای دیپلماسی اقتصادی دارد و با توجه به اینکه از کریدور شمال - جنوب در حال حذف بودیم می تواند محل صادرات محصولات کشاورزی شود.این منطقه می تواند معیشت مردم گلستان را ارتقاء دهد ولی باید حرکت های اقتصادی را بهبود داد.
دبیر شورای عالی مناطق آزاد با تاکید بر این‌که راه آهن گلستان باید به شاهرود متصل شود تا مزیت اقتصادی داشته باشد و این کریدور ترانزیتی رونق بگیرد، گفت: حدود 2400 واحد تولیدی در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور شکل گرفته است.