خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 08 آذر 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

450 پایگاه بسیج در تبریز با وسایل ورزشی تجهیز شدند- اخبار آذربایجان شرقی - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 05 آذر 1400 - 08:54
گروه استانها-معاون ورزشی سپاه ناحیه ویژه غدیر تبریز اعلام کرد: به همت سپاه عاشورای آذربایجان شرقی و یک خیر ورزشی 450 پایگاه بسیج سپاه ویژه تبریز با وسایل ورزشی تجهیز شدند.
ورزشي،تبريز،بسيج،ميز،پايگاه،مقاومت،باشگاه،رشته،طرح،تيم،تنيس، ...

خلاصه خبر

معاون ورزشی سپاه ناحیه ویژه غدیر تبریز خاطرنشان کرد: از یک و نیم سال گذشته طرح تجهیز اماکن ورزشی در راستای توسعه ورزش بسیج و احیای پایگاه های مقاومت از طریق ورزش در دستور کار قرار گرفت.
مدیرعامل باشگاه مقاومت تبریز ادامه داد: همچنین در یکی دو روز آینده آکادمی هنرهای رزمی را با تشک های حاضر شده تشکیل خواهیم داد تا در کنار ورزش همگانی، در حوزه ورزش تخصصی و قهرمانی نیز فعالیت داشته باشیم.
معاون ورزشی سپاه ناحیه ویژه تبریز در خصوص تیم های ورزشی تشکیل شده باشگاه مقاومت نیز اظهار کرد: در رشته فوتسال هم در رده امید و هم در رده بزرگسالان تیم قدرتمندی را به مسابقات مناطق کشوری راهی کردیم و در آستانه کسب سهمیه لیگ دسته 2 هستیم.
وی در مورد رشته تکواندو و دوچرخه سواری نیز یادآور شد: با همکاری و مساعدت های هیات تکواندو آذربایجان شرقی قرار شده است بزودی در لیگ برتر نونهالان و نوجوانان تیم داری کنیم.