خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 11 آذر 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

سازمان اموال تملیکی آذربایجان‌غربی ملزم به اخذ تمامی کالاهای متروکه در گمرکات شد- اخبار آذربایجان غربی - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 05 آذر 1400 - 04:54
گروه استان‌ها ـ سرپرست بازرسی کل آذربایجان‌غربی گفت: فهرست تمامی کالاهای متروکه از گمرکات استان اخذ و مقرر شد تا اموال تملیکی نسبت به تعیین تکلیف بخش عمده‌ای از کالاها که قابلیت تعیین تکلیف دارند اقدام کند.
كالاها،تمليكي،اموال،انبارهاي،اروميه،تكليف،بازرسي،دليل،گمركات

خلاصه خبر

سجاد ده‌ده‌جانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ارومیه، با اشاره به بازدید امروز خود از انبارهای گمرک ارومیه و اموال تملیکی اظهار داشت: به دنبال دستور رئیس سازمان بازرسی کل کشور مبنی بر اعمال نظارت مضاعف به منظور تسریع در تعیین تکلیف کالاهای متروک و رسوبی در انبارهای گمرکات و اموال تملیکی، امروز علل و عوامل رسوب کالاها در انبارهای ارومیه مورد بازرسی قرار گرفت.
وی تصریح کرد: در این راستا برخی کالاها به دلیل ناتوانی و ناآگاهی دستگاه‌های متقاضی توقیف کالا در فروش آنها بوده به طوری که پس از توقیف کالاها دستگاه‌های متقاضی بر نحوه فروش و جری تشریفات قانونی آن ناآشنا بوده‌اند.