خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 11 آذر 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

وعده‌ای تازه برای گازرسانی به روستاهای کامفیروز شمالی شهرستان مرودشت؛ آیا زمستان روستائیان گرم می‌شوند؟- اخبار فارس - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 05 آذر 1400 - 03:59
گروه استان‌ها - گازرسانی به 11 روستای باقی مانده از کامفیروز شمالی با وجود پیشرفت 95 درصدی پس از سال‌ها هنوز کامل نشده، اکنون نماینده شهرستان مرودشت وعده‌ای تازه برای اتمام این پروژه داده است.
گاز،كامفيروز،گازرساني،پروژه،منطقه،مرودشت،پيمانكار،سوال،شمالي ...

خلاصه خبر

داراب غرقانی از دیگر اهالی کامفیروز شمالی است که در گفت‌وگو با تسنیم می‌گوید: اینجا مشکلات زیاد است از نداشتن گاز و راه تا امکانات رفاهی؛ مردم مجبورند از جنگل‌ها برای سوخت در زمستان استفاده کنند.وی از دولت تقاضا می‌کند که برای گاز و راه فکری به حال اهالی و روستاییان بخش کامفیروز کند.
همچنین در آن زمان اعلام شد که اداره راه همکاری خوبی با اداره گاز برای نصب عملک‌های گاز و حفاری مورد نیاز نداشته است.
در ادامه در 6 آبان ماه سال گذشته جلال رشیدی کوچی، نماینده مردم مرودشت در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با تسنیم از فرصت یک ماه و سوال از وزیر وقت نفت خبر داد تا این پروژه کامل شود.
جلال رشیدی کوچی، نماینده مردم مرودشت امروز در گفت‌‌وگو با خبرنگار تسنیم با اشاره به پیگیری انجام شده برای گازرسانی به روستاهای بخش کامفیروز شهرستان مرودشت اظهار داشت: در منطقه کامفیروز جنوبی پیمانکار پای کار آمده و کار گازرسانی تمام شده که ظرف 10 روز آینده نیز تزریق گاز به ویژه به منطقه تنگ شول انجام می‌شود.
نماینده مردم مرودشت با بیان اینکه در حال حاضر پیمانکار مشخص و مشکلات حوزه راه نیز برطرف شده است، افزود: عملیات گازرسانی به این 11 روستا نیز به زودی شروع می‌شود.