خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 11 آذر 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

احیای بسیج سازندگی با محوریت گروههای جهادی در مجلس پیگیری می شود

ایسنا | استان‌ها | پنجشنبه، 04 آذر 1400 - 22:13
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: یکی از موضوعات مهمی که در مجلس پیگیری می کنیم، احیای جایگاه بسیج سازندگی با محوریت گروه های جهادی است.
بسيج،شهداد،كرمان،استان،مجلس،پروژه،محروميت،بانك،بودجه،زدايي،س ...

خلاصه خبر

دکتر محمدرضا پورابراهیمی روز پنجشنبه در آیین افتتاح ۹۴ پروژه محرومیت زدایی بخش شهداد افزود: پیش نویس این مهم آماده و در نشست با فرمانده بسیج کشور تقسیم کار انجام شد.
نماینده مردم کرمان و راور در خانه ملت افزود: مسیر جهادگونه بانک رفاه و سازمان بسیج باید در شهداد ادامه یابد لذا توافق اولیه ای در این زمینه داشتیم و بانک های دیگر را به مرکز استان خواهیم آورد که نتیجه رفع محرومیت به ویژه در مرکز استان کرمان را به دنبال داشته باشد.
افتتاح ۹۴ پروژه محرومیت زدایی در شهداد کرمان
تعداد ۹۴ پروژه محرومیت زدایی بخش شهداد با مشارکت سازمان بسیج سازندگی و بانک رفاه کارگران با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال امروز در این بخش از توابع شهرستان کرمان افتتاح شد.
این آیین امروز(پنجشنبه) با حضور مدیر عامل بانک رفاه کارگران کشور، فرمانده سپاه ثارالله، مدیرکل اوقاف، فرمانده بسیج سازندگی و فرماندار کرمان در شهداد برگزار شد.
بخش شهداد در فاصله ۱۰۰ کیلومتری کرمان و در حاشیه کویر لوت واقع شده است.