خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 11 آذر 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

استاندار گیلان از دستور رئیس جمهور برای ایجاد مدیریتی مستقل برای رسیدگی به معضل پسماند استان‌های شمالی کشور خبر داد- اخبار گیلان - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 04 آذر 1400 - 21:54
گروه استان‌ها- استاندار گیلان گفت: رئیس جمهور ضمن توجه به معضل پسماند استان‌های شمالی دستور ایجاد یک مدیریت مستقل با موضوع پسماند را صادر کرد.
استان،گيلان،صادر،دستور،رسيدگي،نمايندگان،مطرح،موضوع،پسماند،رئ ...

خلاصه خبر

نماینده عالی دولت در استان گیلان با بیان اینکه آیت‌الله رئیسی ضمن توجه به معضل پسماند استان‌های شمالی دستور ایجاد یک مدیریت مستقل با موضوع پسماند را صادر کرد افزود: همچنین موضوع تالاب نیز به عنوان دغدغه مشترک مجمع نمایندگان استان بود و از رئیس‌جمهوری اختصاص اعتبارات لازم برای این حوزه را خواستار شدیم.
نماینده عالی دولت در گیلان تصریح کرد: از روند اجرای طرح جهش تولید مسکن در استان، اتصال راه آهن رشت به بندر کاسپین و در ادامه به بندرانزلی و آستارا و اختصاص اعتبارات لازم برای لایروبی و ساماندهی رودخانه‌ها و آب‌بندان‌ها هم گزارشی ارائه و تأمین منابع اعتباری موردنیاز برای تسریع در روند احداث، تکمیل آن‌ها درخواست شد.
به گزارش تسنیم، در نشست مجمع نمایندگان استان گیلان با رئیس جمهور هر یک از نمایندگان مردم گیلان در مجلس شورای اسلامی مشکلات و معضلات استان، دیدگاه‌ها و نظرات خود را بیان کردند.