خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 11 آذر 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

آیت‌الله درّی‌نجف‌آبادی: صنایع بزرگی در روند غلط خصوصی‌سازی به مرز نابودی رفتند- اخبار مرکزی - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 04 آذر 1400 - 18:31
گروه استان‌ها- نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با بیان اینکه صنایع بزرگی در روند غلط خصوصی‌سازی به مرز نابودی رفتند گفت: روند بانکداری در کشور باید اصلاح شود.
كشور،دنياي،دري،امام،شرايط،بركت،غيره،دنيا،اسلام،تومان،قدرت،مش ...

خلاصه خبر

به‌گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک ، آیت‌الله قربانعلی دری نجف‌آبادی عصر امروز در همایش بزرگداشت هفته بسیج در دادگستری استان مرکزی و در جمع کارکنان قضایی استان با اشاره به هفته بسیج اظهار داشت: یاد امام راحل(ره) و تمام شهدای بسیج را گرامی می‌داریم، خدا را سپاسگزاریم که به هر کیفیت این علم را امام(ه) به دوش گرفتند و امروز ما به عنوان سربازان آن حضرت به دنبال این علم تلاش می‌کنیم.
وی افزود: دنیای طبیعت و دنیای عالم ملک دنیای سیاست است، دنیای تزاحم، دنیای تعارض، دنیای مشکلات و دنیای قوه و فعلیت، دنیای حرکت و دنیای تزاحمات فراوان ملکی، ملکوتی و دنیوی و اخروی و شرقی و غربی و درونی و بیرونی است و هنر این که از بین این تزاحمات بتوانیم خودمان را برکشیم و پرچم اهل بیت را بالا ببریم و عزت خلق کنیم و خدا را برای اینکه این توفیق را به ما داده خیلی سپاسگزاریم.
دری نجف‌آبادی بیان کرد: در سال 42 تشیع خیلی گمنام و مظلوم بود، اینطور معرفی می‌کردند که اسلام یعنی همانی که آل سعود می‌گوید، خدا عنایت کرد و به برکت اخلاص امام(ره)، اخلاص مردم، اخلاص شهدا و تفضل و امدادهای خداوند و دعاهای خیر بندگان خدا، توسلات، گریه‌ها و ناله‌ها و شب‌زنده‌داری‌ها پیروزی بسیار آرام و همراه با موفقیت حاصل شد.
وی ادامه داد: با توکل بر خدا تا اینجا آمده‌ایم، در بحث سوریه چه کسی باورش می‌شد که پیروز شویم، اگر مقابل داعش در سوریه، عراق و غیره ایستادگی نکنیم فردا در مرزهای کرمانشاه و کردستان باید مقابل داعش بایستیم، چهره نفاق به مراتب خطرناک‌تر از چهره کفر است.
دری نجف‌آبادی افزود: امروز خداوند به جمهوری اسلامی، به ارتش ما، به سپاه ما و به بسیج ما این همه قدرت داده است، این همه آموزش نظامی دیده‌اند ملت ما و این همه فرماندهی و لیاقت برای فرماندهی دارند، ما اگر این بودجه‌ها را می‌خواستیم برای آموزش و تمرین و غیره هزینه کنیم، سالی 10 میلیارد دلار هم هزینه می‌کردیم این همه بازدهی برایمان نداشت، اکنون که کشوری به این عظمت از تمام اقشار داریم راحت می‌توانیم از کشور و ارزش‌ها دفاع کنیم.
نماینده ولی فقیه بیان کرد: مگر این فواره با عظمت ایمان، قرآن و ولایت عشق به محمد و آل محمد(ص) تمام می‌شود، هرگز این جریان تمام‌شدنی نیست، امروز تقریبا در تمام دنیا بیش از حدود 30 هزار نفر نیروی آشنا با الفبا و مکتب اسلام در کشورهای مختلف دنیا داریم که بسیار باارزش است.