خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 08 آذر 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

عدالت محوری باید در گام دوم انقلاب محقق شود

مهر | استان‌ها | پنجشنبه، 04 آذر 1400 - 18:01
همدان- مسئول قرارگاه فرهنگی اجتماعی بقیةالله (عج) گفت: عدالت محوری و ایجاد فرهنگ اخلاق محوری باید در گام دوم انقلاب محقق شود.
استان،عنوان،جشنواره،نمايش،تقدير،همداني،همدان،شهيد،انقلاب،هيئ ...

خلاصه خبر

محسن صیفی کار همدانی دبیر علمی جشنواره هم گفت‌: ۴۰۰ اثر از ۲۳ استان در بخش‌های مختلف به دبیرخانه جشنواره ارسال شد.
هیئت داوران بخش عکس چهارمین دوره جشنواره سراسری فرهنگی هنری دوسالانه حبیب حرم، محمد آهنگر از استان خوزستان، روح‌الله جوانی از استان اصفهان و محمدامین نجفی از استان همدان را به عنوان نفرات اول تا سوم این جشنواره، انتخاب کردند.
هیئت داوران بخش ادبیات پایداری این جشنواره، الهه حسینی‌شعار از استان همدان را به عنوان نفر اول، معصومه کریمی از استان همدان را به عنوان نفر دوم و سمانه مستقیمی از استان همدان را به عنوان نفر سوم جشنواره، معرفی کردند.
هیئت داوران بخش شعر این جشنواره، قاسم بای از استان گلستان، فاطمه سلیمان‌پور از استان قم و حسن خسروی وقار از استان قم را به عنوان نفرات برگزیده، معصومه سادان شاکری از استان خراسان رضوی، فائزه زرافشان از استان یزد و حسن زرنقی از استان آذربایجان شرقی را به عنوان افراد شایسته تقدیر بخش اصلی جشنواره، معرفی کردند.