خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 11 آذر 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

تشکیل بسیج حرکتی آگاهانه در جهت خنثی‌سازی نقشه‌های ابرقدرت‌ها بود

مهر | استان‌ها | پنجشنبه، 04 آذر 1400 - 17:24
بوشهر- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: تشکیل بسیج حرکتی آگاهانه در جهت خنثی‌سازی نقشه‌های ابرقدرت‌ها بود.
انقلاب،بسيج،اسلامي،تفكر،سازماندهي،نظامي،دفاع،تشكيل،طاهري،بوش ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام محمدرضا طاهری عصر پنج شنبه در اجتماع بسیجیان ناحیه مقاومت بسیج سپاه مالک اشتر شهرستان بوشهر به مناسبت هفته بسیج اظهار داشت: در ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی اگر انقلاب می‌خواست ماندگار شود، ارتش و حتی سپاه که یک نیروی نظامی منسجم و سازمان یافته هستند نمی‌توانست برای دفاع همه جانبه از انقلابی که از همه طرف مورد هجوم قرار گرفته بود موفق عمل کنند، و احتیاج بود که همه مردم به نیروی نظامی برای دفاع از انقلاب تبدیل شوند، لذا این امر مقدمه‌ای شد برای اینکه این آموزش و سازماندهی مردمی در راه حفظ انقلاب در مقابل توطئه‌ها در دستور کار نظام مقدس قرار بگیرد.
مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر افزود: فرمان رهبر کبیر انقلاب مبنی بر تشکیل بسیج مستضعفان در شرایطی که انقلاب شکوهمند اسلامی از همه جهات مورد تهاجم قرار گرفته بود، حرکتی آگاهانه در جهت خنثی‌سازی نقشه‌های ابرقدرت‌ها بود که با تحمیل جنگ و محاصره اقتصادی می‌خواستند به خیال خود انقلاب را متوقف کنند و دستاوردهای مقدس ملت مسلمان ایران را بر باد دهند.