خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 08 آذر 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

چهار محور اصلی برنامه های هلال احمراعلام شد

ایسنا | اجتماعی و حوادث | پنجشنبه، 04 آذر 1400 - 16:52
رئیس جمعیت هلال‌‎احمر در جلسه شورای مدیران این جمعیت، برنامه‌‎های خود را برای مدیریت هلال‌احمر با تمرکز بر ۴ محور اصلی امدادونجات، توجه ویژه به بیانیه گام دوم انقلاب، مباحث اقتصادی و امور بین‌الملل تشریح کرد.
جمعيت،مديران،رئيس،گام،انقلاب،ادامه،كوليوند،بيانيه،گسترش،حوزه ...

خلاصه خبر

رئیس جمعیت هلال‌احمر با اشاره به تدوین برنامه ۵ ساله برای این جمعیت اظهار کرد: این برنامه بر ۴ حوزه امدادونجات در حوادث، توجه ویژه به بیانیه گام دوم انقلاب با توجه به ظرفیت بالای هلال‌احمر در این زمینه، مباحث اقتصادی، درمانی و تدارکات و امور حوزه بین‌الملل متمرکز خواهد بود؛ امدادونجات اصلی‌ترین وظیفه هلال‌احمر است.
همچنین همکاری‌های چندجانبه با سایر کشورها را هم باید گسترش دهیم.
ما باید کلام‌های مقدس رهبر انقلاب را چراغ راه کرده و با تکیه بر بیانیه گام دوم انقلاب حرکت و نیروهای مومن، جوان و انقلابی را برای آینده کشور تربیت کنیم.
تقویت ارتباطات و تعاملات با دستگاه‌های همکار
کولیوند به لزوم گسترش و تقویت ارتباطات و تعامل مدیران جمعیت با دستگاه‌های همکار نیز تاکید کرد و افزود: حتما ارتباطات با سایر دستگاه‌ها از جمله آموزش و پرورش، نیروی نظامی و انتظامی، بسیج و ...حفظ شود.
به طور منظم همکاری‌های مشترک نیز گسترش یابد.
همچنین مدیران عامل استان‌های هرمزگان و خوزستان، روند خدمت‌رسانی به زلزله‌زدگان بندرعباس و اندیکا را تشریح کردند.