خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 11 آذر 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

فرمانده سپاه استان کرمان: مشکل آب شرب روستاهای استان کرمان تا پایان سال 1401 حل می‌شود‌- اخبار کرمان - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 04 آذر 1400 - 16:31
گروه استان‌ها - فرمانده سپاه استان کرمان گفت: تلاش می‌کنیم تا پایان سال 1401 با کمک گروه‌های جهادی، مردم و دولت مشکل آب شرب روستایی در استان را حل کنیم.
كرمان،آب،كمك،استان،جهادي،سپاه،افتتاح،ثارالله،بسيج،پروژه،منطقه

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان ، سردار حسین معروفی ظهر امروز در حاشیه آیین افتتاح پروژه‌های محرومیت‌زدایی سپاه ثارالله استان کرمان به مناسبت هفته بسیج و با محوریت بخش شهداد برگزار شد با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، امام شهدا و سیدالشهدای جبهه مقاومت شهید سلیمانی و تبریک هفته بسیج اظهار داشت: در منطقه شهداد در 23 روستا در قالب قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه موضوعات مختلفی در حوزه‌های اجتماعی، فرهنگی، آب، مسکن مددجویان و محرومان و ...
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با بیان اینکه از شهریور سال قبل با هماهنگی انجام شده بانک رفاه کارگران به این منطقه ورود کرد افزود: امروز شاهد افتتاح 94 پروژه‌ای هستیم که با کمک بانک رفاه و بسیج سازندگی به ثمر رسیده است.