خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 11 آذر 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

جزئیات جلسه رئیس جمهور با شهردار تهران اعلام شد

مشرق | سیاسی، اجتماعی و حوادث | پنجشنبه، 04 آذر 1400 - 16:06
رئیس مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تهران درباره جزئیات جلسه آیت‌الله رئیسی رئیس جمهور و زاکانی شهردار تهران و معاونانش توضیح داد.
تهران،شهردار،جلسه،رئيس،جمهور،شهرداري،معاونان،اشاره،ادامه،دول ...

خلاصه خبر

به گزارش مشرق، عبدالمطهر محمدخانی رئیس مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تهران با اشاره به برگزاری جلسه آیت‌الله رئیسی رئیس جمهور با علیرضا زاکانی شهردار تهران و معاونان شهردار اظهار کرد: این جلسه صبح امروز به میزبانی رئیس جمهور برگزار شد.
محمدخانی ادامه داد: جلسه امروز شورای معاونین شهردار تهران با رئیس جمهور نیز بر همین اساس و بنا به پیشنهادی بود که از قبل مطرح شده بود که در نهایت این جلسه صبح امروز با حضور آیت‌الله رئیسی رئیس جمهور، اسماعیلی رئیس دفتر رئیس جمهور و شهردار تهران و معاونان شهردار برگزار شد.
همچنین در جلسه امروز شهردار تهران در رابطه با معدل سنی معاونان و شهرداران مناطق عنوان کرد که معدل سنی معاونان ۴۵ سال و شهرداران ۴۱ سال است که این مسئله نشان از جوان‌گرایی در سطح مدیریت شهری است.
رئیس مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تهران تصریح کرد: شهردار تهران در ادامه جلسه به مسئله مدیریت واحد و یکپارچه شهری تأکید داشت.