خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 11 آذر 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس: دولت احیای ‌جهاد سازندگی را آغاز کرد/ پیش‌نویس این قانون به مجلس آمد‌- اخبار کرمان - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 04 آذر 1400 - 15:31
گروه استان‌ها - رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از احیای جایگاه جهاد سازندگی با محوریت گروه‌های جهادی خبر داد و گفت: پیش‌نویس این قانون به مجلس آمده است.
بسيج،كرمان،استان،جهادي،سازندگي،رشته،شهداد،قنات،سپاه،افتتاح،س ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان ، محمدرضا پورابراهیمی ظهر امروز در آیین افتتاح پروژه‌های محرومیت‌زدایی سپاه ثارالله استان کرمان به مناسبت هفته بسیج در استان کرمان که با محوریت بخش شهداد برگزار شد با گرامیداشت هفته بسیج اظهار داشت: امروز به مناسبت هفته بسیج، شاهد افتتاحات خوبی در استان کرمان بودیم.
در این آیین سرهنگ جلالی مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه ثارالله استان کرمان نیز با بیان اینکه در منطقه شهداد 52 رشته قنات داریم اظهار داشت: از این تعداد 31 رشته قنات دایر و 10 رشته لایروبی و احیا شده است.
مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه ثارالله استان کرمان نیز با بیان اینکه امروز 94 پروژه به ارزش 20 میلیارد ریال افتتاح می‌شود ادامه داد: این پروژه‌ها شامل افتتاح و لایروبی 7 رشته قنات، 35 پروژه احداث و تعمیر منازل مسکونی، دو استخر ذخیره آب کشاورزی روستای شورآباد دهستان تکاب و احداث سرویس بهداشتی و حمام، کارگاه اشتغالزایی و...