خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 11 آذر 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

معاون رئیس جمهور: اقتصاد ایران عقب‌ماندگی تاریخی دارد/ توجه جدی دولت به ‌کارآفرینان و فعالان اقتصادی ‌- اخبار هرمزگان - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 04 آذر 1400 - 15:13
گروه استان‌ها ـ معاون اقتصادی رئیس جمهور با تاکید بر اینکه دشمن همواره به دنبال مانع تراشی بر سر راه پیشرفت ایران بوده است گفت: کار‌آفرینان و فعالان اقتصادی در دولت از جایگاه بسیار خوبی برخوردارند.
اقتصادي،كشور،ايران،فعالان،توسعه،اسلامي،دست،دولت،رضايي،جمهور، ...

خلاصه خبر

وی ضمن تبریک هفته بسیج با بیان نقش مهم این نهاد در پیروزی‌های انقلاب اسلامی اظهارداشت: امروز فعالان اقتصادی و کارآفرینان در نقش بسیجیان جنگ اقتصادی هستند و امور مهم و حیاتی کشور را به دوش می‌کشند که این امور برای دولت دارای درجه اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.
رضایی تصریح کرد: امروز به واسطه مشکلات کشور در حوزه اقتصاد و پیش آمد جنگ اقتصادی نیروهای بسیجی، رزمندگان و مدافعان کشور کارآفرینان و فعالان اقتصادی هستند که پیشران جهش بزرگ اقتصادی نیز می‌باشند و کشور را برای این جهش آماده می‌کنند.
محسن رضایی در پایان با پاسخ به دغدغه‌های فعالان اقتصادی بر لزوم اصلاح آیین نامه‌ها، اصلاح قوانین، تدوین سند توسعه هرمزگان، بازنگری در اسناد توسعه پیشین و نگاه ویژه به صادرات استانی تاکید کرد.