خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 11 آذر 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

تقدیر مدیرعامل ذوب آهن اصفهان از فعالیت های بسیج شرکت- اخبار سازمان‌ها و شرکت‌ها - اخبار بازار تسنیم

تسنیم | بازار | پنجشنبه، 04 آذر 1400 - 14:12
به مناسبت پنجم آذر ماه سالروز تشکیل بسیج به فرمان حضرت امام خمینی (ره) و فرا رسیدن هفته بسیج، منصور یزدی زاده مدیرعامل ذوب آهن اصفهان با اهدا لوحی از خدمات شایسته حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان قدردانی کرد .
بسيج،برنامه،كمك،هفته،ذوب،آهن،عرصه،برگزاري،فرهنگي،بسيجي،پرسنل ...

خلاصه خبر

وی اظهار داشت : هفته بسیج، یادآور مجاهدت و ایثار زنان و مردانی است که برای پاسداشت ارزش‌های اسلام عزیز و دفاع از ایران اسلامی در عرصه‌های مختلف دفاعی، فرهنگی، اقتصادی، سازندگی و دیگر عرصه ها با تمام وجود وارد میدان مبارزه و جهاد شدند و فرهنگی ناب و ماندگار از اخلاص و فداکاری را به تصویر کشیدند.
وی یادآور شد : برگزاری مراسم استقبال از آغاز هفته بسیج همراه با پذیرایی از پرسنل با رعایت پروتکلهای بهداشتی، برگزاری مراسم اختتامیه مسابقات ورزشی ، دیدار با مدیران جهادی صنعت، دیدار با جانبازان و خانواده معزز شهدا، گلباران و غبارروبی مزار شهدای گمنام ذوب آهن، توزیع 14 سرویس جهیزیه تهیه شده از کمک پرسنل در بین نوعروسان نیازمند (طرح شبنم مهربانی)، همایش تجلیل از منتخبین جهادی استان با حضور رییس سازمان بسیج سازندگی کشور سردار محمد زهرایی در ذوب آهن ، افتتاح 4 باب منزل مسکونی ساخته شده توسط دلاورمردان جهادگر بسیج شرکت و حضوربسیجیان در همایش اقتدار بسیج از جمله اقدامات این حوزه در هفته بسیج خواهد بود .