خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 08 آذر 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

استفاده از ظرفیت فرزندان شهدا و ایثارگران در کادرسازی انقلاب

ایسنا | استان‌ها | پنجشنبه، 04 آذر 1400 - 13:54
امام جمعه یزد بر لزوم استفاده از ظرفیت فرزندان و خانواده های شهدا و ایثارگران در مسیر کادرسازی برای آینده انقلاب اسلامی تاکید کرد.
شهدا،خدا،ايثارگران،جانبازان،يزد،جامعه،بنياد،انقلاب،امور،ادام ...

خلاصه خبر

وی با بیان اینکه شهدا و جانبازان و رزمندگان ما نیز بر همین مبنا حرکت کردند، عنوان کرد: امیدواریم همه ما این توفیق را داشته باشیم که ما نیز در همین مسیر حرکت کنیم و در همه امور خود، ابتدا رضایت خدا را مدنظر داشته باشیم.
ناصری ادامه داد: فرزندان شهدا و جانبازان باید ادامه دهنده راه پدران خود باشند بنابراین لازم است کار فرهنگی و عقیدتی ویژه ای برای آنها انجام شود و با توجه به وسوسه های شیاطین، باید به نحوی عمل شود که جذب خناسان نشوند وهمانند پدران خود از پرچمداران انقلاب اسلامی باشند.
خلأ ایجاد شده در ارتباط با اجتماعات مذهبی
ناصری تاکید کرد: با کار فرهنگی و عقیدتی و علمی برای افراد و قشرهای مختلف به ویژه خانواده های شهدا و جانبازان باید برای آینده انقلاب نیرو پروری و کادرسازی داشته باشیم.
پیگیری ویژه مسائل خاص ایثارگران و خانواده‌های شهدا
وی از برگزاری جلسات مستمر هفتگی با تشکل‌های ایثارگری خبر داد و گفت: تلاش ما، رسیدگی و پیگیری ویژه مسائل خاص ایثارگران، جانبازان و خانواده های شهدا است.
وی با اشاره به هم نظری، هم جهتی و همدلی خوبی که در استان یزد بین مسئولان وجود دارد، اظهار امیدواری کرد: بتوان خدمات شایسته ای به خانواده های شهدا، ایثارگران و جانبازان ارائه داد.