خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 08 آذر 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

استاندار جدید چهارمحال و بختیاری: مزه کار جهادی به مردم چشانده می‌شود/ از ظرفیت نخبگان و جوانان استفاده می‌کنم- اخبار چهارمحال و بختیاری - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 04 آذر 1400 - 13:36
گروه استان‌ها ـ استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: از ظرفیت نخبگان، اساتید، صاحب‌نظران وجوانان پرشور به عنوان موتور محرک و پیشران استفاده خواهیم کرد.
استان،چهارمحال،بختياري،ظرفيت،استاندار،انتقام،حيدري،دشمن،اشار ...

خلاصه خبر

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری درباره فرهنگ و روحیه مردم چهارمحال و بختیاری افزود: مردم این استان توان برطرف کردن مشکلات را دارند و باید از این ظرفیت که بزرگترین ظرفیت است استفاده شود و از ظرفیت نمایندگان و نخبگان، جوانان انقلابی و پرشور و دانشگاهیان نیز باید بهره‌مند شویم.
استاندار استان چهارمحال و بختیاری عنوان داشت: از ظرفیت نخبگان، اساتید، صاحب‌نظران، جوانان پرشور به عنوان موتور محرک و پیشران استفاده خواهیم کرد و با انسجام و برادری و استفاده از همه ظرفیت‌های موجود اقدام و مزه مدیریت جهادی به مردم چشانده خواهد شد.
استاندار چهارمحال و بختیاری در پایان با بیان اینکه باید از دغدغه‌های کوچک عبور کنیم، خاطرنشان مرد: دغدغه استان باید رشد و توسعه باشد که افراد تاثیرگذاری از این استان وجود دارد و می‌توان از ظرفیت این افراد نیز برای پیشرفت و آبادانی این استان و به تبع آن برای رشد کشور بهره گرفت.