سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

تمامی بیمارستان‌ها برای مقابله با موج ششم کرونا در آماده‌باش کامل هستند

ایسنا | استان‌ها | شنبه، 01 آبان 1400 - 14:14
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: تمامی بیمارستان‌ها برای مقابله با موج ششم کرونا در آماده‌باش کامل هستند و تفاوت شاخص این دوره با موج‌های قبل در پلاک‌گذاری تخت‌ها بوده است.
موج،پزشكي،مشهد،درمان،علوم،دانشگاه،كرونا،واكسيناسيون،ششم،بديع ...

خلاصه خبر

ایسنا/خراسان رضوی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: تمامی بیمارستان‌ها برای مقابله با موج ششم کرونا در آماده‌باش کامل هستند و تفاوت شاخص این دوره با موج‌های قبل در پلاک‌گذاری تخت‌ها بوده است.
دکتر شاپور بدیعی در این خصوص، اظهار کرد: با توجه به ورود به روزهای سرد سال و با توجه به سفر اخیر وزیر بهداشت به مشهد و تأکیدات رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد در خصوص موج احتمالی ششم کرونا، آماده‌باش کلیه بیمارستان‌ها اعلام شده است.
به گزارش وبدا،معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اشاره به اینکه واکسیناسیون با حضور پررنگ نیروهای بهداشت در مراکز واکسیناسیون در حال انجام است، بیان کرد: خوشبختانه کمبودی به لحاظ واکسن نداریم و تنها دغدغه‌مان کاهش میزان مراجعات افراد واجد شرایط به مراکز واکسیناسیون بوده و از مردم می‌خواهیم این کار را به تأخیر نیندازند.همچنین واکسیناسیون مادران باردار با سرعت در حال انجام است و این موضوع در سلامت مادر باردار بسیار حائز اهمیت بوده است.
دکتر بدیعی افزود: در این روزها واکسیناسیون دُز سوم (دُز یادآور) مدافعان سلامت با اولویت پرسنل کادر درمان در حال انجام است تا نیروهای کادر درمان کرونا که در حین خدمت‌رسانی به بیماران کرونایی هستند به این بیماری مبتلا نشوند.