سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

سفر فراکسیون زنان مجلس به کردستان/ انتظارات و دستاوردها

ایسنا | سیاسی | شنبه، 01 آبان 1400 - 12:30
سخنگوی فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی از سفر تعدادی از اعضای این فراکسیون به استان کردستان خبر داد و تاکید کرد که این سفر در راستای وظایف ملی نمایندگان و جهت آشنایی بیشتر با ظرفیت‌ها، چالش‌ها و مطالبات بانوان کردستانی در هفته وحدت صورت گرفت.
زنان،مجلس،فراكسيون،كردستان،اعضاي،استان،تاكيد،سفر،مريوان،بانو ...

خلاصه خبر

سارا فلاحی در گفت و گو با ایسنا، با تشریح سفر تعدادی از اعضای فراکسیون زنان مجلس به استان کردستان، بیان کرد: اعضای فراکسیون زنان ابتدا در بدو ورود به کردستان در فرودگاه سنندج مورد استقبال رسمی استاندار کردستان قرار گرفتند و در دیداری به بررسی برخی مسائل مهم حوزه زنان و خانواده در این استان پرداختند.
نمایندگان سپس به دیدار نماینده ولی فقیه در استان کردستان رفتند و هر کدام طی سخنانی به تشریح برنامه ها و اهداف فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی پرداختند.
وی در ادامه تاکید کرد: نشست با سازمان‌های مردم نهاد حوزه زنان و زنان کارآفرین استان کردستان از دیگر برنامه های سفر دو روزه فراکسیون زنان مجلس به کردستان بود.
فاطمه قاسم پور رئیس فراکسیون زنان مجلس در این نشست بر حمایت مجلس از کارآفرینان توسط مجلس با مصوبه مهم تسهیل در اخذ مجوزهای کسب و کار تاکید کرد و گفت مجلس دنبال محدود کردن اقتصاد دیجیتال و فروش محصولات خانگی نیست.