سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

تمدید "ضرب‌الاجل" رژیم صهیونیستی در سوریه/ پوتین به بنت: حملات خود را ادامه دهید

ایسنا | برگزیده، بین‌الملل | شنبه، 01 آبان 1400 - 12:30
روزنامه لبنانی الاخبار در گزارشی نوشت، سفر کوتاه نخست وزیر رژیم صهیونیستی به روسیه که به دیدار با ولادیمیر پوتین اختصاص داشت با یک سری مطالبات اسرائیل از مسکو همراه بود که نتایج این دیدار را می‌توان در تمدید مهلت تداوم حملات این رژیم به سوریه از سوی روسیه خلاصه کرد.
اسرائيل،روسيه،بنت،سوريه،سفر،ايران،رويكرد،پوتين،مسكو،تلاش،توج ...

خلاصه خبر

به گزارش ایسنا، این روزنامه نوشت، با توجه به تداوم محافظه کاری آمریکا درقبال پیشنهادات اسرائیل درباره چگونگی مقابله با به اصطلاح "تهدید ایران"، تل‌آویو نیاز بیشتری به تأثیرگذاری بر مواضع طرف‌های مختلف بین‌المللی مرتبط با این پرونده جهت تامین منافع خود دارد.
در این زمینه، اولین سفر نفتالی بنت، نخست وزیر رژیم صهیونیستی به روسیه مورد خوانش قرار گرفته که نتایج آن نمی‌تواند از تمدید مهلت روسیه به اسرائیل برای ادامه تجاوزات خود در سوریه با روند و سطح فعلی فراتر رود.
روشن است که تل‌آویو به تغییر کلی موضع روسیه اهتمام می‌ورزد یا آن را وادار می‌کند تا جایی‌که ممکن است تغییر کند، حتی اگر تا حدی با موضع اسرائیل همسو شود؛ اما نتیجه‌ای که تل‌آویو قرار است در اینجا به دست آورد بسیار کم ​​است یا حتی وجود ندارد.
این نتیجه‌ای است که با توجه به احتمال اتخاذ اقداماتی از سوی روسیه برای محدود کردن یا اجازه به ادامه حملات علیه سوریه باید پیگیری شود.
اگرچه برآوردها نشان می‌دهند که اجازه داده می‌شود حملات با همان روند و سطح فعلی در این مرحله ادامه یابد.
در همین راستا، درخواست اسرائیل نمود می‌یابد که در تل‌آویو مقرر شد طی دیدار بین بنت و پوتین مطرح شود.