سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

مسئولین لرستان اختلاف را کنار بگذارند/ مطالبه‌گری اساس حرکت اجتماعی است

ایسنا | سیاسی، استان‌ها | شنبه، 01 آبان 1400 - 11:54
نماینده مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: در فرآیند توسعه همه ورود پیدا کنند و اختلافات را کنار بگذارند و معیارها و هنجارها بیان شود.
لرستان،استان،عدالت،اجتماعي،خبرگان،مسئولين،رهبري،نماينده،توسع ...

خلاصه خبر

باید روی توسعه استان به عنوان نقطه محوری تمرکز کرد
نماینده مردم لرستان در خبرگان رهبری با تاکید براینکه باید روی توسعه استان به عنوان نقطه محوری تمرکز کرد، افزود: نگاه رسانه به ضرورت توسعه استان، اساسی‌ترین مطلب و مطلوب برای جامعه لرستان است و هیچ‌چیزی اساسی‌تر و فوری‌تر از توسعه نیست.
نماینده مردم لرستان در خبرگان رهبری عنوان کرد: در لرستان تمرکز بر توسعه استان اصل قرار داده شده و ادبیات مطالبه‌گری را شکل دادند و این موضوع اساس یک حرکت اجتماعی بوده که در لرستان در حال‌شکل‌گیری است.
مساله معشوره حل نشود لرستان با مشکل مواجه خواهد شد
مبلغی یادآور شد: سفر امروزم به لرستان به خاطر مساله سد معشوره است.
مبلغی تصریح کرد: مردم به دنبال عدالت هستند و نظام از این مطالبه مردم خرسند است.
مسئولین، لرستان را دریابید که با مشکلات اساسی مواجه است
نماینده مردم لرستان در خبرگان رهبری خطاب به مسئولین ارشد نظام تاکید کرد: مسئولین، لرستان را دریابید چرا که استانی با ظرفیت است اما در مشکلات اساسی به سر می‌برد.
تاکنون انسجامی بین مسئولین لرستان نبوده است
وی با تاکید بر حفظ انسجام در بین مسئولین استان، بیان کرد: متاسفانه تاکنون انسجامی بین مسئولین لرستان نبوده و اکثر نمایندگان عمدتا تمرکز روی منطقه خود داشتند و در توسعه استان یک‌دست نبودند؛ البته به تازگی انسجام اندکی بین نمایندگان دیده می‌شود.
نخبگان به کمک استان بیایند
وی افزود: لرستان نخبگان و اندیشمندانی زیادی دارد که گوشه‌گیر و منزوی شدند که باید به کمک استان بیایند و از این ظرفیت در جلسات و تصمیم‌گیری‌ها استفاده شود.