خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 03 آبان 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

بانوی بسکتبالیستی که چندان علاقه مند به مسابقات NBA نیست

فارس | ورزشی | جمعه، 23 مهر 1400 - 06:53
شادی عبدالوند ملی پوش بسکتبالیست کشورمان درباره روند موفقیتش در این رشته توضیحاتی را بیان کرد.
بسكتبال،بازي،رشته،تمرين،دوست،تيم،عبدالوند،نفره،بسكتباليست،مه ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری فارس، شادی عبدالوند بسکتبالیست توانمند ایرانی در گفت و گویی درباره موفقیت خود در این رشته صحبت هایی را بیان کرد.
عبدالوند اظهار داشت: سال 2019 در آمستردام هلند بود که بانوان ایرانی در جام جهانی بسکتبال سه نفره شرکت کردند.
می دانستم که در آمستردام بازی دارم ولی تا لحظه آخر نمی دانستم که مسابقه سه نفره را قرار است شرکت کنم؛ دقیقا موقعی که رسیدم فرودگاه فهمیدم من را برای بازی در این مسابقه در نظر گرفته اند.
بسکتبال سه نفره دو آیتم دارد یکی شوت سه امتیازی و دیگری مهارت های فردی؛ از هر تیم چهار نفره یک نفر برای شوت و یک نفر برای مهارت های فردی انتخاب می شود.
در مسابقات آمستردام 10 گروه بودیم که من در مهارت های فردی بین همه همتایانم رکورد زدم و بعد هم مقام سوم را کسب کردم.
عبدالوند افزود: ورزش را از دوران ابتدایی شروع کردم، به طور جدی در بسکتبال فعالیت نمی کردم ولی چون استعداد داشتم معلم ورزشم مرا برای مسابقات مدرسه انتخاب کردند.
عبدالوند درباره ورود و فعالیتش به عرصه بازیگری گفت: بازیگری را دوست ندارم؛ چند وقت پیش دو سه تا پیشنهاد داشتم که گفتند دوست داری وارد این فضای شوی اما گفتم دوست ندارم.
عبدالوند تصریح کرد: عاشق بسکتبال هستم ولی دوست ندارم زندگی شخصی ام کاملا تحت تاثیر این ورزش قرار بگیرد چون معتقدم باید از چیزهای دیگر غیر از بسکتبال هم در زندگی لذت ببرم.
معتقدم در کشور باید روی استعدادها و توانایی ها سرمایه گذاری کنیم.