خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 01 آبان 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

تاکید حماس و جهاد اسلامی بر حمایت کامل از اسرا/ هشدار به اسرائیل درباره آزمودن صبر ملت فلسطین

تسنیم | بین‌الملل | جمعه، 23 مهر 1400 - 03:30
رهبران جنبش جهاد اسلامی فلسطین و جنبش حماس در نشستی ضمن تاکید بر حمایت کامل خود از اسرای فلسطینی، به رژیم صهیونیستی درباره آزمودن صبر و مقاومت ملت فلسطین هشدار دادند.
جنبش،فلسطيني،رژيم،اسلامي،صهيونيستي،جهاد،فلسطين،اسراي،اسرا،اع ...

خلاصه خبر

شرکت کنندگان در این نشست ضمن اعلام حمایت کامل خود از اسرای فلسطینی تاکید کردند که اسرا در نبرد دفاع از حقوقشان متحد هستند.
رهبران جنبش حماس و جنبش جهاد اسلامی وعده دادند که در هرگونه قرارداد مبادله اسرا 6 اسیر عملیات تونل آزادی را زندان‌های رژیم صهیونیستی آزاد خواهند کرد.
شرکت کنندگان در این نشست از شهروندان فلسطینی خواستند که به مبارزه خود ادامه داده و برای همبستگی با اسرا و حمایت از آنها در برابر رژیم صهیونیستی مقاومت را تشدید کنند.
زیاد النخاله دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین در واکنش به این اعتصاب غذا گفت: در کنار اسرا می‌ایستیم و پشتیبان آنها خواهیم بود.
پس از فرار 6 اسیر فلسطینی از زندان امنیتی جلبوع، اقدامات غیر قانونی سازمان زندان‌های رژیم صهیونیستی علیه اسرا تشدید شده است و این رژیم مجازات‌های سنگینی علیه آنها اعمال کرده است.