خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 01 آبان 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آب‌شیرین‌کن ۱۷ هزار مکعب بوشهر به‌زودی وارد مدار تولید می‌شود

ایسنا | استان‌ها | جمعه، 23 مهر 1400 - 00:54
استاندار بوشهر با اشاره به اجرا آب‌شیرین‌کن ۱۷ هزار مکعب بوشهر گفت: فاز نخست آن حداکثر تا یک ماه آینده به ظرفیت ۵ هزار متر مکعب وارد مدار تولید می‌شود.
بوشهر،مترمكعب،پروژه،آب،توليد،مدار،استاندار

خلاصه خبر

احمد محمدی‌زاده در بررسی روند اجرا طرح‌های آب‌شیرین‌کن بوشهر، با بیان اینکه این پروژه‌ها فعال است اظهار کرد: پروژه شیرین‌سازی آب دریا در ساحل بوشهر به ظرفیت ۱۷ هزار مترمکعب در حال اجراست که فاز نخست آن حداکثر تا یک ماه آینده به ظرفیت ۵ هزار متر مکعب وارد مدار تولید می‌شود.
محمدی‌زاده خطاب به مسئولان شرکت آب منطقه‌ای بوشهر تاکید کرد: مدیرعامل و معاونان شرکت آب منطقه‌ای بوشهر موظف هستند مشکل زمین آب‌شیرین‌کن ۱۷ هزار مترمکعب بوشهر در کوتاه‌ترین زمان برطرف کنند نباید یک موضوع ساده اینقدر پیچیده شود و اکنون کارگاه این پروژه معطل حل این مشکل است.
وی به پروژه آب‌شیرین‌کن ۳۵ هزار مترمکعب بوشهر پرداخت و بیان کرد: برنامه‌ریزی تولید آب در این پروژه برای تولید ۶۰ هزار مترمکعب آب است که اکنون اجرا ۳۷ هزار مترمکعب آن در دست اجرا است.