خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 01 آبان 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

پای آمریکایی‌ها هر جا باز شده جز چپاول و غارت نتیجه‌‌ای نداشته است

فارس | استان‌ها | پنجشنبه، 22 مهر 1400 - 23:12
رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: دشمن می‌خواهد انقلاب اسلامی را متوقف کند تا جهان اسلام و کشور ما را بار دیگر زیر سیطره خود قرار دهد اما مردم باید ببینند تاکنون آمریکا و کشورهای غربی در کشورهایی که پا گذاشتند آیا خدمتی کرده‌اند یا فقط چپاول، غارت، اشغال و کشتار را به همراه داشته‌اند.
عشاير،كشور،سليماني،بسيج،ايران،مستضعفين،دشمن،اسلام،انقلاب،جها ...

خلاصه خبر

سلیمانی از حضور دلاورمردان عشایر در بین مدافعان حرم سخن به میان آورد و گفت: شمار شهدای جامعه عشایری و به خصوص عشایر بختیاری بسیار زیاد است و این فداکاری‌ها منبع افتخار برای کشور بوده و به همین سبب دشمن از این فداکاری‌ها ناراحت است و این سبک زندگی و گوش به فرمان امام مسلمین بودن که راز موفقیت انقلاب اسلامی است را برنمی‌تابد چرا که هرگاه ایران ضعیف بوده توانسته‌اند به ما ظلم کنند.
وی تاکید کرد: دشمن می‌خواهد انقلاب اسلامی را متوقف کند تا جهان اسلام و کشور ما را بار دیگر زیر سیطره خود قرار دهد اما مردم باید ببینند تاکنون آمریکا و کشورهای غربی در کشورهایی که پا گذاشتند آیا خدمتی کرده‌اند یا فقط چپاول، غارت، اشغال و کشتار را به همراه داشته‌اند.