خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 02 آبان 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

مشکلات خبرنگاران را در سطح کلان پیگیری می‌کنم/ فراموش شدن معنویت در رسانه‌ها

فارس | استان‌ها | پنجشنبه، 22 مهر 1400 - 23:12
رئیس سازمان بسیج رسانه کشور با اشاره به دغدغه و مطالبات اصحاب رسانه گفت: مشکلات خبرنگاران را در سطح کلان پیگیری می‌کنیم و برای حمایت و پشتیبانی از این قشر فرهیخته قدم‌های موثری برداریم.
رسانه،بسيج،كشور،رئيس،سازمان،خراسان،انقلاب،محمديان،رضوي،فعالا ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، عباس محمدیان امشب در دیدار با مدیران کانون‌های بسیج رسانه خراسان رضوی با ابراز خرسندی از مدت زمان ۵ سال حضورش در سازمان بسیج رسانه این استان، اظهار کرد: قطعا این سال‌ها از بهترین سال‌های عمر خدمتم بود که در خدمت مردم فرهیخته خراسان رضوی بودم.
رئیس سازمان بسیج رسانه کشور با اشاره به دستیابی به موفقیت‌ها، تلاش برای رفع دغدغه‌های فعالان رسانه، کمک به معیشت و حمایت‌های مختلف مادی و معنوی در دوران کرونا، بیان کرد: هر موفقیت و دستاوردی که طی این سال‌ها در این مجموعه شکل گرفت در سایه تلاش و همکاری همکارانم در بسیج رسانه خراسان رضوی و همراهی مدیران رسانه‌ها و مسئولان در استان بوده است.
در ادامه این جلسه مدیران کانون‌های بسیج رسانه سبزوار، کاشمر، قوچان، تربت جام، روزنامه قدس، تربت حیدریه، نیشابور، گناباد، روزنامه خراسان و جبرئیل به بیان دغدغه‌ها و مشکلات خبرنگاران و فعالان رسانه در شهرستان‌های خود پرداختند.
گفتنی است؛ عباس محمدیان رئیس بسیج رسانه خراسان رضوی هفته گذشته با حکم سردار سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان رئیس جدید سازمان بسیج رسانه کشور منصوب شد.