خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 02 آبان 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

توزیع فضاهای ورزشی در کشور مبتنی بر عدالت خواهد بود

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 22 مهر 1400 - 20:53
گروه استان‌ها - سرپرست معاونت امورحقوقی، مجلس و استان‌های وزارت ورزش و جوانان گفت: توزیع فضاهای ورزشی در کل کشور مبتنی بر عدالت خواهد بود.
بروجن،شهرستان،حوزه،فرهنگي،جوانان،خيرين،ورزش،استان،فرماندار،ك ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بروجن، بنیامین شکوه‌فر عصر امروز در جلسه هم‌اندیشی اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با متولیان حوزه فرهنگی و هنری شهرستان بروجن، اظهار داشت: امروز از پروژه‌های مربوط به ورزش و جوانان شهرستان بروجن بازدید شد، سالن ژیمناستیک که با کمک خیرین و وزارت ورزش و جوانان آماده شده است، افتتاح می‌شود و امید است محفلی برای رشد استعدادیابی شود.
مسعود ملکی، فرماندار شهرستان بروجن در این جلسه اظهار داشت: در شهرستان بروجن سه بخش وجود دارد، شش شهر و 41 روستا و 5 دهستان وجود دارد، 82 درصد جمعیت شهری و 13 درصد روستایی دارد.
وی گفت: 9 امامزاده در شهرستان داریم که برخی از این امامزاده‌ها مورد توجه مردم اطراف هستتد، 90 درصد تالاب‌های استان در حوزه شهرستان بروجن است که می‌توان تالاب بین‌المللی گندمان و چغاخور را نام برد‌.
فرماندار شهرستان بروجن گفت: دو اردوگاه دانش آموزی در گندمان و در مرکز شهرستان بروجن است که می‌تواند ظرفیت‌ خوبی باشد، حوزه علمیه و مصلی‌ها باید تکمیل شود، دو دانشکده که ردیف ملی دارد و در نقطه خوبی قرار دارد که اگر راه اندازی شود برای کشور بسیار سودمند است.
ظرفیت‌های بروجن بی‌بدیل است
حجت‌الاسلام والمسلمین امیرقلی جعفری، نماینده مردم بروجن در مجلس شورای اسلامی در ادامه جلسه با خیر مقدم به اعضای کمیسیون فرهنگی به شهرستان بروجن، اظهار داشت: حضور کمیسیون فرهنگی برای اولین بار در شهرستان بروجن رخ داده است و در آینده نزدیک کمیسیون کشاورزی هم به این شهرستان خواهد آمد.