خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 01 آبان 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

شهرستان لنده نیاز به یک دستگاه زباله سوز برای زباله های کرونایی دارد

ایسنا | استان‌ها | پنجشنبه، 22 مهر 1400 - 20:31
رئیس جدید شبکه بهداشت ودرمان شهرستان لنده بیان کرد: باتوجه به حجم پسماندهای زباله های عفونی کرونا نیازمند یک دستگاه زباله سوز برای دفن و سوزاندن زباله ها هستیم.
درمان،لنده،بهداشت،كرونا،شهرستان،زباله،شبكه،رئيس،بحث،همكاري،ب ...

خلاصه خبر

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد رئیس جدید شبکه بهداشت ودرمان شهرستان لنده بیان کرد: باتوجه به حجم پسماندهای زباله های عفونی کرونا نیازمند یک دستگاه زباله سوز برای دفن و سوزاندن زباله ها هستیم.
محمد مهدی بانشی در مراسم تودیع و معارفه رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده، گفت: تلاش های زیادی در حوزه بهداشت و درمان صورت گرفته است که بحث مبارزه با بیماری منحوس کرونا نیز این تلاش ها مضاعف بوده است.
رئیس جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده بیان کرد: باتوجه به حجم پسماندهای زباله های عفونی کرونا نیازمند فوری یک دستگاه زباله سوز برای دفن و سوزاندن زباله ها هستیم.
به گزارش ایسنا، از تلاش‌های دوساله نورمحمد نعمتی رئیس سابق شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده تقدیر و فریبرز یاوریان رئیس جدید شبکه بهداشت و درمان لنده معرفی شد.