خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 01 آبان 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

رئیس شبکه بهداشت ودرمان شهرستان لنده معرفی شد

ایسنا | استان‌ها | پنجشنبه، 22 مهر 1400 - 20:31
مراسم تکریم و معارفه رئیس شبکه بهداشت ودرمان سابق و جدید شهرستان لنده با حضور مسئولان استانی و محلی در فرمانداری لنده برگزار شد.
شهرستان،لنده،بهداشت،درمان،شبكه،رئيس،اندازي،اورژانس،حوزه،كرون ...

خلاصه خبر

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مراسم تکریم و معارفه رئیس شبکه بهداشت ودرمان سابق و جدید شهرستان لنده با حضور مسئولان استانی و محلی در فرمانداری لنده برگزار شد.
فرماندار شهرستان لنده، در ادامه گفت: تغییر و تحول با تغییر دولت ها یک امر کاملا طبیعی است.
نورمحمد نعمتی رئیس سابق شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده در ادامه با ارائه گزارش از عملکرد دوساله خود گفت: بالاترین افتخار من در حوزه کاری خود است که از محروم ترین روستای این شهرستان توانستیم خادمی خدمت‌گزار برای مردم شهرستان لنده در این دوسال به خصوص در مقابل بیماری کرونا باشیم.
رئیس سابق شبکه بهداشت و درمان لنده، به حضور روزانه پزشکان متخصص در این شهرستان اشاره کرد و افزود: روزانه پزشک متخصص اطفال پزشک جراح، متخصص ارتوپدی و سایر پزشکان را در کلینیک شهرستان مشغول خدمت هستند.
به گزارش ایسنا، مراسم تکریم و معارفه رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده با حضور معاون دانشگاه علوم پزشکی و رئیس مرکز بهداشت استان، امام جمعه، فرماندار، اعضای شورای تامین و اداری این شهرستان در سالن جلسات فرمانداری لنده برگزار شد.