خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 01 آبان 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

رقابت ۲ هزار و ۶۹ نفر در آزمون وکلای قوه قضائیه استان اردبیل

ایسنا | اجتماعی و حوادث، استان‌ها | پنجشنبه، 22 مهر 1400 - 19:52
رئیس مرکز وکلای قوه قضائیه استان اردبیل گفت: جمعه این هفته ۲۳ مهرماه آزمون وکلای قوه قضائیه استان اردبیل با رقابت ۲ هزار و ۶۹ نفر داوطلب در اردبیل و پارس‌آباد برگزار می‌شود.
اردبيل،مركز،وكلاي،قضائيه،قوه،استان،نفر،آزمون،پارس،حوزه،ارائه ...

خلاصه خبر

وی با بیان اینکه در حال حاضر 543 نفر وکیل و کارآموز در سطح استان اردبیل فعالیت می کنند، گفت: تعداد وکلای مرکز وکلای قوه قضائیه استان اردبیل 259 نفر آقا و 146 نفر خانم است.
جهانی ادامه داد: ما در مرکز وکلای قوه قضائیه استان اردبیل نسبت به ارائه خدمات معاضدتی در دادگاه های عمومی، زندان ها و هچنین سامانه 129 که در مرحله راه اندازی است، به گروه های مختلف اقدام می کنیم.
رئیس مرکز وکلای قوه قضائیه استان اردبیل گفت: در تعامل و ارتباط با کمیته امداد، بهزیستی، انجمن ام اس، بسیج کارگری و حقوقدانان سعی می کنیم تا خدمات معاضدتی را برای این گروه ها و اقشار جامعه نیز ارائه کنیم.
وی ادامه داد: در آستانه تمدید دفترچه وکلا هستیم که از روز شنبه این برنامه آغاز می شود و در کنار آن 70 نفر از قبول شدگان سال 99 با تشکیل پرونده مورد پذیرش قرار خواهند گرفت.