خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 01 آبان 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

طرح وزارت صنعت برای حل حجم زیادی از مشکلات شهرستان‌های کشور‌

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 22 مهر 1400 - 18:53
گروه استان‌ها- وزیر صنعت، معدن و تجارت از طرحی در وزارتخانه برای کل کشور خبر داد که در صورت عملیاتی شدن حجم زیادی از مشکلات شهرستان‌ها را حل می‌کند.
فسا،شهرستان،استان،دانشگاه،صنعتي،وزير،اشاره،فيروزي،معدن،بازدي ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز، رضا فاطمی امین در ادامه بازدید از واحد‌های صنعتی و ظرفیت های استان فارس با همراهی فرماندار، نماینده مجلس در جلسه شورای اداری شهرستان فسا حضور یافت.
وزیر صنعت معدن و تجارت در ابتدا با اشاره به اینکه شهرستان فسا دارای ظرفیت‌های بسیاری به ویژه در حوزه نیروی انسانی است از طرحی در وزارتخانه برای کل کشور خبر داد که در صورت عملیاتی شدن حجم زیادی از مشکلات شهرستان‌ها را حل می‌کند، اظهار داشت: با نیازسنجی از شهرستان فسا و استفاده از ظرفیت عظیم نیروی انسانی تحصیل کرده این شهرستان روی ریل پیشرفت قرار می‌گیرد.
وزیر صنعت معدن و تجارت پس از سفر به فسا جهت بازدید از پروژه های خرامه به ویژه در حوزه صنعتی راهی خرامه شدند تا پس از این برنامه با شرکت در جلسه شورای اداری استان با حضور رئیس جمهور به سفر خود پایان بدهند.