خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 02 آبان 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

روایت سردار نقدی از «معجزه‌ اطلاعاتی سید نذیر»

ایسنا | فرهنگی و هنری | پنجشنبه، 22 مهر 1400 - 17:53
معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: سیدکاظم کاظمی یا سید نذیر یک شهید اطلاعاتی گمنام اما ملی است. عملیات‌های او به معجزه شباهت دارد. زمانی که ۲۳ یا ۲۴ساله بود مسئولیتی بر عهده می‌گیرد که مسئولین اطلاعاتی و امنیتی سایر کشورها خواب پیروزی‌های او را هم نمی‌دیدند.
اطلاعاتي،كاظمي،شهيد،سيدكاظم،كتاب،امنيتي،برخيز،بكش،جنگ،سپاس،س ...

خلاصه خبر

معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: سیدکاظم کاظمی یا سید نذیر یک شهید اطلاعاتی گمنام اما ملی است.
به گزارش ایسنا، سردار محمدرضا نقدی، معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در آیین رونمایی از کتاب «برخیز و اول تو بکش» و نمایشنامه رادیویی «دیدار در وقت اضافه» که در موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد، گفت: شهادت یک گوهر بسیار کمیاب است.
میلیون‌ها نفر در جبهه حضور داشتند اما شهید نشدند.
سردار نقدی ادامه داد: او توانست مرکزیت‌های گروه‌های مارکسیستی را که توسط قوی‌ترین سازمان‌های اطلاعاتی حمایت می‌شدند همزمان جمع کند.
اخلاص او عامل پیروزی‌اش شد.
نوشته‌هایش در کتاب توبه را بخوانید.
او افزود: سیدکاظم کاظمی با روش هدایت‌گرانه و رویکرد ارشادگرانه افراد را هدایت می‌کرد برخی از افراد از مرام چندین ده‌ساله خود دست کشیدند و توبه کردند.
معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: خدا سیدکاظم کاظمی را به دلیل اخلاصش انتخاب کرد.
روزی‌طلب ضمن تشکر از انجمن پیشکسوتان سپاس گفت: روز اولی که کتاب را تحویل انجمن سپاس دادم دوستی گفت کتاب خوبی است اما باید مهر «محرمانه» بر جلد آن بزنیم و در پستو نگهداری‌اش کنیم اما انجمن پیشکسوتان سپاس بدون این‌که جمله‌ای کم یا زیاد شود آن را به چاپ رساند.
این نویسنده اظهار کرد: ما یک قدرت سخت و یک قدرت نرم اطلاعاتی داریم.
اکنون که جنگ روایت‌ها وجود دارد باید قدرت سخت اطلاعاتی را به قدرت نرم تبدیل کنیم.
امیدوارم روزی تندیس تک تک شهدا و سرداران ما ساخته شود.
در پایان این مراسم از «برخیز و تو اول تو بکش» تاریخ شفاهی از زندگی شهید سیدکاظم کاظمی فرمانده اطلاعات سپاه و نمایشنامه رادیویی «دیدار در وقت اضافه» رونمایی و از خالقان این دو اثر تقدیر شد.