سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

عضو مجلس خبرگان رهبری: دشمنان اسلام و نظام شبانه‌‌روزی دنبال توطئه و نفوذ به مرزهای ایران هستند

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 22 مهر 1400 - 17:53
گروه استان‌ها- عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: امروزه دشمنان اسلام و نظام به صورت شبانه‌ روزی دنبال توطئه و به فکر نفوذ به مرزهای کشورمان هستند اما متولیان این عرصه اجازه نمی‌دهند آنان به اهداف شوم خود برسند.
عضو مجلس خبرگان رهبری: دشمنان اسلام و نظام شبانه‌‌روزی دنبال ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج، ماموستا فایق رستمی عصر امروز در دیدار با فرماندهان و پرسنل نیروی انتظامی و مرزبانی استان کردستان که در این شهر برگزار شد با قدردانی از تلاش‌های شبانه‌روزی تلاشگران عرصه نظم و امنیت و متولیان امنیت مرزهای استان اظهار داشت: شهدا با خدای خود معامله و جانشان را در راه انقلاب و امنیت کشور و مردم تقدیم کردند تا امروز ما در این امنیت دور هم گرد آمده و زندگی کنیم.
ماموستا رستمی با بیان اینکه کردستان امن‌ترین استان کشور است، عنوان کرد: پیاده‌روی رهبر معظم انقلاب در سال 88 در سفر خود به استان کردستان در آبیدر سنندج در بین عموم مردم اوج امنیت را در این خطه از سرزمین اسلامی به دنیا نشان داد که تنها شرمساری برای دشمنان نظام و جیره‌خواران و نوکران آنان باقی ماند.