خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 02 آبان 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

شهرداری تهران داوطلبانه متولی واکسیناسیون افراد کم برخوردار شد

تسنیم | اجتماعی و حوادث | پنجشنبه، 22 مهر 1400 - 17:52
سرپرست سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران گفت: شهرداری تهران به صورت داوطلبانه متولی واکسیناسیون افراد کم برخوردار و اقشار آسیب پذیر شهر تهران شد تا مانع از گسترش بیماری کرونا در بین این قشر از جامعه شود.
تهران،مركز،مراكز،سازمان،بحران،مديريت،شهرداري،نصيري،تزريق،سرپ ...

خلاصه خبر

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، علی نصیری سرپرست سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران، صبح امروز و در مراسم آغاز به کار در مرحله دوم پویش جهادی واکسیناسیون ستاد مدیریت بحران با عنوان «تهران دوباره جان میگیرد» گفت: حسب دستور شهردار ‌تهران ستاد مدیریت بحران کرونا در شهرداری تهران تشکیل شده و تقسیم کار خوبی میان سازمان ها و نهادهای مرتبط صورت گرفت و تمام ارکان و اجزای ذی ربط در شهرداری تهران با همکاری همدیگر این حرکت و پویش را آغاز کردند.
سرپرست سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران بیان کرد: رویکردهای حاکم بر این برنامه توسط فرماندهی واحد و محله محوری بود.
وی تصریح کرد: در مرحله قبل در محضر شهردار تهران با کمکی که از سوی تمام ارکان شهرداری انجام شد 26مرکز واکسیناسیون در سطح شهر تهران افتتاح شد.
سرپرست سازمان مدیریت بحران و پیشگیری شهر تهران تصریح کرد: با توجه به اینکه همزمان دستگاه ها و ادارات، کار جهادی کردند و بیشتر از نیاز مردم خدمات رسانی انجام شد.